Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. DVERI - Pokret za ZIVOT SRBIJE!

  2. Za Dragana Dzajica. Lopovi napolje!

  3. Neću ni da glasam .. logično- imam 16 godina lolo

  4. Дописаћу ЛОПОВИ!
    Тако да ће свака странка моћи да забележи као да сам гласао за њих лолололо

  5. za sebe.
    za koga drugog?

  6. Jel zna neko koliko se ljudi izjasnilo kao dzedaji na popisu? Moglo bi se za njih glasati, kao nacionalna manjina su i te fore

  7. Za sebe, biću na listi PREOKRETA!

  8. DVERI - Pokret za ZIVOT SRBIJE!

    Звери. Покрет за смрт Србије.

    Jel zna neko koliko se ljudi izjasnilo kao dzedaji na popisu? Moglo bi se za njih glasati, kao nacionalna manjina su i te fore

    Ма как'и џедаји, как'е пичке материне. Чобани класични, фора пропала има три године.

    Za sebe, biću na listi PREOKRETA!

    Мени ћале гласа за вас, а мени се стомак преврће. Јеботе ја сам волео оног Вука више него икога на политичкој сцени, сваку књигу сам му прочитао, док нисам сконтао да је лик Даницина овца, и не само њена, него оног ко највише понуди Како ветар са запада дуне, он мења политику. О Чеди већ нема приче.

  9. Kakva drzava takva i fora.

  10. Мени ћале гласа за вас, а мени се стомак преврће. Јеботе ја сам волео оног Вука више него икога на политичкој сцени, сваку књигу сам му прочитао, док нисам сконтао да је лик Даницина овца, и не само њена, него оног ко највише понуди Како ветар са запада дуне, он мења политику. О Чеди већ нема приче.

    Управо то. То, то, то!

  11. DVERI - Pokret za ZIVOT SRBIJE!

    PREOKRETA!

    Хаха, кладим се да сте убеђени како сте у ствари љути противници.

  12. Мени ћале гласа за вас, а мени се стомак преврће. Јеботе ја сам волео оног Вука више него икога на политичкој сцени, сваку књигу сам му прочитао, док нисам сконтао да је лик Даницина овца, и не само њена, него оног ко највише понуди Како ветар са запада дуне, он мења политику. О Чеди већ нема приче.

    A sa koje strane vetar treba da duva? Sa istočne, bliskoistočne? Ili da bude zatvoren prostor, da promaja ne duva, može da se umre. Po tim kriterijumina idealan političar je Šešelj, čovek u Hagu, ne miče se, principijelan je. Svaka mu čast.

  13. А зар треба да дува уопште? Чему поданички однос српских политичара било којем ветру, то је моја поента. Зар нисмо по уставу суверена држава?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.