Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Na prva dva pitanja odgovor je: neminovnost, tako mora i neophodno je iz mnogo razloga jer takvo pitanje i ne treba da se postavlja, a na poslednje: diskutabilno, u ovom trenutku zbog politike koja isto ne prihvata to što ti ne želiš da prihvatiš pa u svojim pričama obrće takve reči a to su samo prazne reči čiji efekat vodi uuu... pa ništa dobro, okreneš se oko sebe i vidiš odgovor, ne moram to da ti opisujem. Zbrka, vidi se i na ovoj temi.

  2. znači ove godine dveri izlaze na izbore?

  3. Jel izlazi Vič King na izbore?

  4. Мени ћале гласа за вас, а мени се стомак преврће

    Pozdravi ćaleta od mene i Čedu, a Dveri cenzus neće prođu kao ni URS.

  5. Jel mogu da pitam onog ko je tamo napisao za dveri da su zveri,zasto tako misli?

    Ne znam da li je iko procitao statut neke stranke pre nego sto kaze bilo sta o njima?
    Ja sam procitao statut svih onih koji su me interesovali,a Dveri imaju ubedljivo najvise slaganja sa mojim misljenjem.

    Nije mi samo jasno to prozivanje za zveri,kad ljudi najmirniju politiku koja se uzda iskljucivo u Srbe i Srbiju..

    A sto se tice cenzusa,preci ce ga Dveri itekako..

  6. MIR BOZJI HRISTOS SE RODI

  7. Ja sam procitao statut svih onih koji su me interesovali,a Dveri imaju ubedljivo najvise slaganja sa mojim misljenjem.

    Зипа, ја сам имао лоше мишљење о Дверима и њиховим потенцијалним гласачима, мислио да су ретарди и то, али од када сам извршио лоботомију схватам да су они идеална опција.

  8. Jbg, ti se osecas tako,a ja dozivim transfer blama kad citam nesto o DS, SNS, SPS....

    AL ubedljivo mi je najjaci argument EVROPA xD
    U fazonu, oni ce da rade,mi cemo da lezimo..

  9. Pozdravi ćaleta od mene i Čedu,

    Тата отпоздрав шаље.

    Зипа, ја сам имао лоше мишљење о Дверима и њиховим потенцијалним гласачима, мислио да су ретарди и то, али од када сам извршио лоботомију схватам да су они идеална опција.

  10. Jel zna neko uopste za sta se zalazu Dveri?

  11. КОБЈАСНИ НАМ

  12. Зар нисмо по уставу суверена држава?

    Pa po tom istom ustavu nam je Kosovo i Metohija neotuđivi deo naše države. Ma kakav ustav, kakve pičke materine, u ovoj državi se ništa ne poštuje. Inače, ima dizađem na izbore 100%. A za koga ću da glasam, videču. Znam samo da neću za ove govnarske "demokrate". Jaaaooo, kako sam ispizdeo kad su me pre jedno 4 godine skoro svi živi ubeđivali da su demokrate najbolji izbor i čudno me gledali kad sam im rek'o da ne bih glasao za njih taman da mi plate. Evo im ga sad, majke im ga nabijem ja mrtve. Jebote, pa ja bih više uradio s ovom državom za 10 godina!

  13. Jel zna neko uopste za sta se zalazu Dveri?

    Знам ја! За нашу коначну победу у неокортикалном рату
    http://www.dverisrpske.com/sr-CS/za-dveri-pisu/autori/neokortikalni-rat-u-srbiji.php

  14. Glasaću za Dveri. Just for the lolz.

  15. Svako ima pravo na svoje misljenje, ja samo mislim da je glupo prozivati,a jos gluplje kritikovati,nekog o cijem radu uopste nisi upoznat..

    Doduse to je postalo cool. A ja ocigledno nisam cool.
    Odoh sad na mos' , da prosetam, cisto da vidim na koji je beton otislo 600M evra..
    A posle toga cu da se vozim spanskim tramvajem. Nas ne valja, pa se vozim iskljucivo spanskim. I jescu iskljucivo turske jabuke, i brazilski krompir. Kod nas to ne uspeva. A kad se najedem, sescu da gledam tursku seriju,a posle nje indijsku. Pa onda na MTV ima neki rijaliti u kome zive, al se u svakoj epizodi vidi bar 4 sise, i bude 4 svadje oko para, ili ko ima veci penis.

    Ali nikako necu procitati ovo, zato sto su banke cool. Imas karticu, i placas,iako nemas pare. http://www.dverisrpske.com/sr-CS/za-dveri-pisu/autori/branko-dragas/krah-spekulacije-sa-dinarom.php

  16. Glasacu za kozlic.

  17. jel ste provalili da većina popularnih ljudi u politici su vrlo oskudnog iskustva u bilo čemu osim u palamuđenju po televiziji i skupštini? zanimanje im je "lelemud/političar", to rade još odkad su završili fakultet (ako uopšte jesu) a onda kad dodju na vlast počnu da vode npr rudarsku industriju ili da razvijaju nauku. ako ne oni, onda nameste slične takve. ne ide to tako :)

    http://memegenerator.net/cache/instances/400x/12/12661/12965653.jpg

    tito bar radio neko vreme ko mehaničar-bravar-gastarbajter.

  18. Da, Kelte... Neko mi reče da Vučić nema ni dana radnog staža... Jedan od mnogih, zapravo.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.