Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Ono što mene brine što se tiče tog njegovog programa je njegova politička pozadina.
    Sve ovo što on predlaže se ni pod jednom tačkom ne poklapa sa interesima SAD i EU. Drugim rečima, kada bismo odabrali Dveri i sproveli ekonomske reforme Branka Dragaša ta dva ogromna svetska faktora bi nas ponovo bacila u izolaciju; ne bismo dozvolili njihovim korporacijama da jeftino kupuju Srbiju i što je još važnije ne bismo više uzimali kredite jer je prema njemu Srbija pre-prezadužena.
    Ono što me zanima je: kako bi Dveri onda sprečile novi kosovski scenario u Srbiji, vezano za Vojvodinu ili Sandžak? Ameri bi naravno debelo potplatili nekog Zukorlića da širi nemire, mi bismo ispali krivi kao agresori, opet izolacija, sankcije, ratovi.
    Kako to sprečiti?

  2. Ono što me zanima je: kako bi Dveri onda sprečile novi kosovski scenario u Srbiji, vezano za Vojvodinu ili Sandžak? Ameri bi naravno debelo potplatili nekog Zukorlića da širi nemire, mi bismo ispali krivi kao agresori, opet izolacija, sankcije, ratovi.
    Kako to sprečiti?

    То је главно питање. Зато се и нећкам да гласам за њих и сличне опције. Из страха. Не ратује ми се док не морам, не иде ми се у ту фрку опет, у санкције и пропадање. Њихов одговор је мислим онај споразум о неутралности што су Руси направили, као то је нека гаранција, ал брате, питање...

    Замисли која луда ситуација, ти си приморан да гласаш за неког за кога нећеш јер си под претњом смрти малте не.

  3. Њихов одговор је мислим онај споразум о неутралности што су Руси направили

    Dejvide, prvi put čujem... baci neki link...

  4. Blake srusicu ti snove i recicu- ne nisam to ja :)

    MAJ HOL LAJF IZ A LAAAAJ! :D A da, Minže, baš sam toliko zaludan da sat vremena gledam šta on priča, uz sve dužno poštovanje čoveku. :)

  5. Odseci neciju glavu necu da preciziram ciju. Ajde toliki sokoli u DB-u pa nek urade nesto korisno kad imaju plate 5 soma evra...

  6. Minže, baš sam toliko zaludan da sat vremena gledam šta on priča, uz sve dužno poštovanje čoveku.

    Haha, uđi onda na njegov sajt pa ga prelistaj... :)

  7. Минже
    скроз доле после текста где пише циљеви
    - споразум о колетивној безбедности
    http://www.dverisrpske.com/sr-CS/nasa-politika/izborni-program/spoljna-politika-dveri.php

  8. Благословени били ови избори, зарадиће ми два и по сома што дежурам на изборном месту.

  9. Pročitah Davide...
    Zajebano je do jaja. Pretpostavljam da bi nas od američkog gneva spasio jedino ulazak u evroazijsku uniju... i to možda.

  10. па да, неки јак тал са Истоком, али питање колко је ко спреман да улети и да тера своје, и амери и рује и чајнези, ко ће ту да попусти са интересом код нас

  11. Ovo sa dverima je mozda najveca uvreda za inteligenciju jos od devedesetih i Secerovskog kao kandidata....
    Jbt, samo slep covek ne vidi da su klasican proizvod DB-a, kako bi se oslabila ova tvrdja nacionalisticka struja, odnosno malo rasuli glasovi. Pa bar je to jasno jebem mu majku.... I nije mi jasno kako bilo ko ko ima mozga dovoljno da ne prica o govnima dok jede, moze da glasa za tu ekipu? :)

  12. I meni idu na kurac sa svom njihovo kvazipatriotskom porodičnom propagandom, a ne daju konkretna rešenja. Samo Zukorlić ako može da nas izvuče, sinoć sam ga gledo' na palmi plus, svaka mu je ka Njegoševa.

  13. има логике Бушидо, то јесте нешто што је врло могуће, ал ко зна.

    Роки нуде решења, како не. имају неки програмчић није да немају

  14. Који Зукорлић, људи? Је л' се ви зајебавате? (:

  15. Ljudi, ovoj državi treba baja.

  16. I meni idu na kurac sa svom njihovo kvazipatriotskom porodičnom propagandom, a ne daju konkretna rešenja. Samo Zukorlić ako može da nas izvuče, sinoć sam ga gledo' na palmi plus, svaka mu je ka Njegoševa.

    Реци ми да се зајебаваш

  17. Ja bih na predsednickim glasao za Tadica, ipak je bolja opcija od Grobara...a i bice tesno, ljudi ocekuju da svi jebeno prodju cenzus, mrora neko da ne predje...DSS i SRS ce podeliti glasove, ipak imaju isto biracko telo, i obe stranke cine nacionalisti, dok ce ljudi razocarani u DS glasati za Tomu (glavnu opoziciju) ili Preokret...

  18. Jbt koliki broj politickih strucnjaka i analiticara.. Ljudi javljate se negde po televiziji da razokrivate stranke.
    greota da tolika pamet ostane samo vama, i nama ponekima sa vuke.

  19. ДС објашњава како се води кампања. Прљаво, мушки. Сваки потез ''напредњака'' успевају да изманипулишу и окрену у своју корист
    http://www.blic.rs/Vesti/Politika/318311/Djulijani-skupo-naplacuje-usluge

    Мада, како је ово поприлично рурална средина, сама медијска кампања, као ни здрав разум, нема великог утицаја на, ценим, бар 30% бирача. То су они Слобисти и Ђинђићевцишто контају ''Тома је једини праведан, Тома није лопов, Тома наш чоек, Еуропа=Зло, сви нас мрзе'' и, у случају жутих ''Борис = Јевропа'', па их готово ништа не може одвратити од ''свог'' љубимца.уствари, они што им је памет помућена па поистовећују Тадића да Зокијем.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.