Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Ko meni šalje obaveštenja, a?

  2. Nikad, sažaljenja je bilo, ali banovo nisam nikog :))

    Имам доказ. Бело на зелено.

    Боље нек се држи превођења туђих ствари са енглеског. Глуп је ко два тоцила.

    Допуна:

    Je l samo meni ovaj čiča liči na Barta Rejnoldsa?

    Мене поцећа на оног из Петријиног венца што га скињаре убиле.

  3. Ja sam samo pretio, ko kera na lancu ;)

    A pazi što je kreten ispod napisao da ne stoji nijedna stranka iza njega. Da li su oni zaista toliko zaslepljeni ili je on samo retardiran?

  4. A pazi što je kreten ispod napisao da ne stoji nijedna stranka iza njega. Da li su oni zaista toliko zaslepljeni ili je on samo retardiran?

    Ваљда рачунају на то да га више прате телетабиси који се примају не ЕНА-е, будућност, сигурност и те спике, него они што једу стиропол...
    Али ако гледамо онако невезано за овај његов бисер, откуд му то да би они који прецртавају листиће иначе гласали за жутаре.
    Допуна:
    Да не причам о томе да они који прецртавају то и раде зато што им је све једно да ли ће на власт да дођу други или ће да остану први, па не видим зашто би их болео курац за овај његов апел, или шта је већ...

    ИДИ УЧИ ЖИВАДИНКУ СА ПИЈАЦЕ ПРОТЕСТАНТСКОЈ ЕТИЦИ ИСПРТКУ НЕТАЛЕНТОВАНИ ТУПАВИ

  5. ИДИ УЧИ ЖИВАДИНКУ СА ПИЈАЦЕ ПРОТЕСТАНТСКОЈ ЕТИЦИ ИСПРТКУ НЕТАЛЕНТОВАНИ ТУПАВИ

    Hahahahaha pobeda, k'o Vojvodu da slušam :)

  6. Ја заокружио све у пичку материну... а на једном листићу сам још нацрт'о и коња... туга јбт. Да за парламент сам заокружио друга Тита, њему је данас и парастос шта-ли... Без зајебавања, вид'о сам тамо КПС - Јосип Броз Тито и ладно сам то и заокружио... то је једини мој озбиљан листић.

  7. После кад вам Тома дође на власт кајаћете се што сте се правили паметни. Бетмен!? Браво баш је фора! Е баш није, чак је у рангу са основном школом кад се на контролном потпишеш са Садам Хусеин.

  8. После кад вам Тома дође на власт кајаћете се што сте се правили паметни.

    +1

  9. Бетмен!? Браво баш је фора! Е баш није, чак је у рангу са основном школом кад се на контролном потпишеш са Садам Хусеин.

    http://tsloughter.github.com/ceug_4_2012/file/introduction/facepalm.jpg

    Elem , ko kod da pobijedi ne može na dobro da izađe. Pa bolje da se malo zajebavamo.

  10. Стварно? Бетмен? Очигледно да су ови џедаји са пописа изузетно докони.

  11. После кад вам Тома дође на власт

    +1

    Sećam se ja barem pet ovako sudbonosnih izbornih godina... čak i jedne kad su govorili "Posle kad vam dođu demokrate, najebali ste" - i stvarno najebasmo, bili ljudi u pravu...

  12. 1. za precednika: Toma Nikolić

    2. republički: LDP

    3. lokalni :Saša Mirković-Škembe
    http://www.youtube.com/watch?v=eYnaV3jtEbw

  13. 2. republički: LDP

    Чек, ел ти оно беше комуниста?

  14. знам добро је то зезање ал не кад ти ево Тома има кажу проценат мање од Тадије

  15. ja se samo plašim kome će sitna riba pljuckavica dati svoje glasove u koaliciju... u stvari, ne plašim se, pasoš mi je važeći...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.