Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Prvo zaokružiš svaku moguću opciju i tek onda nacrtaš karavelu.

  2. Ладно дозвољено ометенима да "гласају"?

    Додуше, ако је дозвољено и "ометенима" да гласају, што не би и то било дозвољено...

  3. Ma, ceo narod je ometen...

  4. Немој тако ГМ, па мора и Динкић покупити неки глас. Ред је мајку му..

  5. Двајте, ја бих био пажљив да сам на твом месту :)
    Било је овде случајева бањања због дијагностификовања Млађиних гласача.

  6. Неће мене, имам олакшавајућу околност. Од оне песме РЕГИОНИ ЈА КА СРБИ ЈА ми је мозак исцурео па не знам више где ударам. Опрости Млађо :(

    СА ЈУГА И СА СЕЕВЕРАААА

  7. Неће мене, имам олакшавајућу околност. Од оне песме РЕГИОНИ ЈА КА СРБИ ЈА ми је мозак исцурео па не знам више где ударам. Опрости Млађо :(

    СА ЈУГА И СА СЕЕВЕРАААА

    http://www.filmovi7.com/online/wp-content/uploads/2012/02/Jaka-Srbija.jpg

    Ovaj deda je tu kobedio, sa onim nonšalantnim cimanjem ramena.

    Ja glas'o DSS i Dveri, da ne bude da spemujem.

  8. Да да, то је тај "мала оди чичи" трз.

  9. Ja bih bio radikalno dosledan da sam punoletan! Pošto nisam punoletan, mogu samo da ga dućkam i da zaokružujem na dedinim listićima.

  10. Било је овде случајева бањања због дијагностификовања Млађиних гласача.

    Nikad, sažaljenja je bilo, ali banovo nisam nikog :))

  11. 'Иш ти шта је клипова у чиче,
    оди мала к' чици,
    да ти види пиче...
    ---------------------------------
    Још нисам био на гласању 'бем ти коље, јербо кад ме јопе' упрскају оним срањетом к'о овна за клање има да се снуждим к'о нека пизда и сва инспирација ће да ми оде у курац...
    Па јел' смо Банту црнци пичка му материна, па да нас пршћу к'о младе волове. Нисам ја то видео ни у Енглеској, ни у Немачкој, ни у Америци, ни у Русији. Код нас је нека друга демократија, нека друга правила...

  12. Jedna stranka, da ne kažem koja da ne kršim ćutanje, je posle pobede na prošlim izborima organizovala žurke za sve koji donesu usran prst kao znak da su glasali... tako su se prebrojavali...

  13. леле, леле... дошло време за гомњиву мотку видим ја ...

  14. To i jeste Bart Rejnolds... valjda.

  15. Mislio sam na čileta gore, ali ispravio sam post da ne bude zabune :)

  16. ja za Zukorlića, doneo sam odluku, njegovi su bili bolji od ovih - uzimali su samo desetinu za harač...

    +1

    ovo za Tomu je dobar rezon, momci...

  17. Zukorlica za precednika, a na lokalu LDP. Tako sam urban lolo

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.