Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Није нико дојавио...једноставно то сви знају..

  2. Ахам, учили на техничком.

  3. Не могу да верујем да је онај подгојени Ивица освојио толко гласова... Оће ли поумирати та смежурана говна већ једном, јебо их Кркобабић у маљаву џору...

    И Чеда мутави замало извисио... Баш ништа да ме обрадује.

    Добра пичка ова водитељка.

  4. neko jednom napisao definiciju i stavio u primeru skoro sve sa vuke i sta bi rekli..komentar na definiciju..., mrzi me da kopam..uglavnom Obavestijo je rekao

    -rizikujem ban ali ne mogu da dozvolim da ovo prodje brez da ja nesto prokenjam..

    daklem:

    JAVIO:

    - RIZIKUJEM BAN ALI DZANKI SINE MNOGO SI GLUP!

  5. serija Metla bez drske i lane gutovic...

  6. хахаахахахахха

  7. Pa jebem mu mater, kad pogledaš prethodnu vladu možda su i ministri SPS-a u odnosu na ministre svih drugih stranaka najbolje i radili, ne kažem da su imali neke bogzna kakve rezultate ali ne znam koji je ministar npr. DS-a bio bolji od njih. Jedina Nikolićeva šansa je da da Dačiću mesto premijera što bi ja da sam na njegovom mestu i uradio, mada što sad rekoše, biće interesantan drugi krug predsedničkih izbora, tu očekujem jako tesan rezultat, a od njih će puno toga zavisiti.

  8. Који? Унутрашњих послова, просвете и инфраструктуре? лол

  9. ДС опет, који смо ми мазохисти јеботе...

  10. А смејали смо се оним пацијентима са ијасамзабориса.цом, а погодите ко ће сад да ували гузице у државне фирме.
    опааа

  11. Još pre izbora se znalo da je sledeća vlada ds-sps-ldp i manjine verovatno. Samo što sad Ivica može da se okurči i traži premijersko mesto sa ovim brojem glasova.

  12. Pa navedi mi jednog, ali samo jednog ministra koji je bio bolji od njih. Moj dobar drugar je pandur i teški LDP-ovac, i zadovoljan je Dačićem.

  13. No way! Dinkara, opet prešo cenzus, opet se smeši fotelja, lol

  14. У чему бољи? Не зна се који је грђи.
    Онај мутави просветар, прерочни Мрка, или схмекерутза Дачић.
    Није му посо да задовољава елдепеовске пандуре, већ да држи криминал под контролом.

  15. Tomislav Nikolic - Predsednik republike Srbije.

    Jer, tako nije u mogucnosti.

  16. sta ste ocekivali?

    sta ste ocekivali?

    aman, sta ste ocekivali?

    pa ovaj narod je glasao za slobu...ovaj narod je voleo tita...ovaj narod je mutav i blesav i glup i voli vodje...jebo ih vodja sa sve onim volovima sto ih obilazio poslednjih meseci...

  17. ovaj narod i ne zaslužuje bolje... treba mu ućerati još veću kurčinu...

  18. cuti Buri, moze da bude jos gore....cuti, dobro je...cuti, nije ni kurciuna velika, nije debeo

    evo je ova placljivica na prvoj pita gde vi vidite da ce biti bolje?

    pa ne moze, ne moze bre i nemoj da me nerviras...

    nema, kurac, niste zasluzili, zasluzili ste kurcinu...\

    ma niste ni kurcinu, kaki ste pojescete je, i to je meso...nema!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.