Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Pre pola sata sam došla sa biračkog mesta, samo kad više izbrojasmo glasove... Opšti utisak - najviše izašlo penzionera, Nikolić super prošao, kao i Dačić, Tadić se nije proslavio (tako je kod mene bilo). A ljudi su generalno polupismeni i nepismeni, ni glasove ne mogu da prebroje iz prve, a kamoli nešto drugo.

  2. Најјачи онај мученик што је додао Теофила...
    НАШТА МИСЛИ ТАЈ ВУК БОЈОВИЋ ШТО МАЛО БОЉЕ НЕ ЗАКЉУЧАВА ТЕ КАВЕЗЕ

  3. PUJO ŠOTKA - JEDINI PREDSJEDNIK.

  4. isti kurac još 4 godine... sva sreća pa je smak sveta u decembru...

  5. хаха, то

  6. Нешто се мислим , није ова наша Србијица ни за курац с' оваки људи у политику... Зашто, зато што ће политичари и курац да оглођу само ако им неко да. А народ? А народ нека глође кости... од истог тог курца, буквално ...

  7. KURAC NEMA KOSTI!!!!!!!!!!!

  8. isti kurac još 4 godine... sva sreća pa je smak sveta u decembru...

    A šta misliš zajebemo se za smak svijeta , e ondak smo tek najebali , em će mutavi vladati zemljom , em će se milioni đece rađati u septembru 2013

  9. ВРАТИТЕ НАМ СЛОООООБУ!!!!

  10. Как'е смо среће и то ће да нас обиђе ...

  11. em će se milioni đece rađati u septembru 2013

    To je jedina svetla tačka :)

  12. јавио - у томе и јесте суштина ! Што за народ остаје кост од курца то јес' ТО штос' ти тако лепо приметио да НЕМА !

  13. Napetiji sam od Vjerice Radete hoce li radikali preci cenzus!!!!

  14. http://vukajlija.com/zabava/posteri/486506

    nije dozvoljeno reklamirati postere...

    al juce neko ovaj obrisao...

    mozda ce i danas...

  15. Jesam jedini ja očekivao da će dveri preći cenzus.
    Očekujem da će debeli na sledećim izborima imati preko 20 %.Ko te jebo godinama jebaćete opet (osim ako nisi toma onda garant gubiš lololo).

  16. citat tekst tatic
    citat i tatic velikim slovima

  17. Ја сам исто мислио да ће Двери да пређу, а Региони да неће.

  18. Обратите пажњу на тренутне резултате РИК-а.

  19. Jesam jedini ja očekivao da će dveri preći cenzus.

    Ниси, и мој ортак је. Надам се да ће остати испод црте и у коначним резултатима да могу сутра да га зајебавам...

    Očekujem da će debeli na sledećim izborima imati preko 20 %

    Минимум!

  20. i ja sam muslio da ce Vrata da preripe celzijusa...

    al slabo pokrivena unutrasnjost...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.