Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Citam gore mnogo pljulju Dacica, a niko ne daje argumente... Nisam za njega, al ako vec pljujete onda bar kazite zasto...

  2. one.and.only43

    Citam gore mnogo pljulju Dacica, a niko ne daje argumente... Nisam za njega, al ako vec pljujete onda bar kazite zasto...

    Зато што имамо ово:
    http://www.sinapsa.org/radovedni/media/priponke/a150-hipokampus.jpg

  3. Није Гадафи крив, Либијци су говна. :)

    Ја сад чекам Дачића с ким ће да се уортачи за Владу, много ме интересује.
    Шта мислите? Мени је то занимљивије но ко ће да победи на председничким.

  4. Ја сад чекам Дачића с ким ће да се уортачи за Владу, много ме интересује.
    Шта мислите? Мени је то занимљивије но ко ће да победи на председничким

    Pa ko mu da veće koferče, normalno. Ko god da dođe, dobro biti neće.

  5. Шта ти је ту занимљиво? То је мање-више извесно.

  6. Žalosno je što postoji iko ko glasa za Dačića. Takođe je žalosno što je politička scena užasna i apsolutno svi čekaju parče kolača, ali još je gore što postoji toliko ljudi koji su glasali za koaliciju dva podgojena egoncentrična pokvarena razgroktana vepra sa papcima masnim od pečenja. A opet, kakva nacija, takvi i ljudi koje bira.

  7. Просветли ме, могу да поднесем истину.

  8. Направиће је ДС, СПС и УРС или ЛДП.

  9. Ja razmišljam dal da glasam u drugom krugu verovatno neću.Blam me da glasam za Tadića al je još veći blam da živiš u državi u kojoj je Toma precednik.
    Šta mislite za kolko godina će doći nova garnitura političara kako su ovi krenuli cenim za jedno 20-25.
    Elem gazimudo kako će glasati dverjani

  10. Šta mislite za kolko godina će doći nova garnitura političara kako su ovi krenuli cenim za jedno 20-25.

    Da li će ikad doći? Kod nas i da se pojavi neko nov, odmah će biti ugušen ili optužen kao frakcija jedne ili druge strane. Uvek smo bili podeljeni i bićemo. Takav smo narod. Lud, jebo nas ćaćin ćaća.
    A za koga sad glasati? Čujem od obe strane, za manje zlo. Ali, dokle će biti tog zla? 20, 25 godina, možda manje, možda više...

  11. YouCantHandleTheTruћ
    Направиће је ДС, СПС и УРС или ЛДП.

    Pre ce biti sa URS, posto LDP-u odgovara da budu "opozicija".
    U principu,kao da se izbori nisu ni odrzali.

    @ dusan1001
    Mislim da zvanicnu podrsku od Dveri nece dobiti nijedan od predsednickih kandidata.
    Ja licno cu da saram listic.

  12. Наравно да свакој странци одговара да буде опозиција због рејтинга, али је питање ко је ком "бизнисмену" шта обећао пред изборе. :)

  13. Mnogim strankama odgovara opozicija ali cenzus im je najbitniji od svega jer ako predju cenzus ali opet ne budu imali dovoljno za vecinu onda ce sedeti (a mozda i ne) u skupstini, dobijati platu (to sigurno), placeni putni troskovi, skoro dz hranu i kenjati u skupstinskoj klupi a da ih niko ne tereti nizasta.
    Tako je najlakse, kenjati bez neke odgovornosti

  14. Sve je ovo lepo, tačno i uredno i slažem se sa većinom. Ono što mene plaši do suza je mogućnost da neko Dačića lepo posavetuje i da on u sledeće 4 godine DOPRINESE boljem životu naroda. Ne skide ga majčin sine bez bombardovanja više niko i nikad...

  15. Sve je ovo lepo, tačno i uredno i slažem se sa većinom. Ono što mene plaši do suza je mogućnost da neko Dačića lepo posavetuje i da on u sledeće 4 godine DOPRINESE boljem životu naroda. Ne skide ga majčin sine bez bombardovanja više niko i nikad...

    Upravo to će i da se desi. Pa jesi ga čuo šta je rekao, sledeće izbore ide preko 20% na precedničkim. Ima sad da se dodvori narodu, babe i dede ima da onanišu, i za 3-4 godine, eto malog slobe u najjačoj fotelji.

  16. A Sloba je za njega malo dete... ovom zvezdice sijaju u onim prasećim očicama kad god pomisli na vlast koju ima...

  17. A znaš šta je najtužnije? Što su ljudi tvojih godina glasali za njega. Ja sam bio dete kad su on i Sloba harali i jebali ovaj narod u mozak, pa se opet sećam delova sranja. Ali kako vi, odrasli, to da zaboravite, e to meni nije jasno.

  18. Ови из досадашње власти ће сад у ствари имати више посланика него раније...
    http://www.etftrends.com/wp-content/uploads/2009/05/herd_of_sheep_311px1.gif

  19. ГМ, jeси ли ти генетски модификован или џенерал моторс или џи мејл или нешто десето? Одувек ме интересовало, мислим да је прво, нисам сигурна.

    Него, да не буде да офујем, мислим да на други круг не излазим. Мени била фора да први пут гласам, а бирати између Тадића и Николића бих могла евентуално ако ми је пиштољ наслоњен на слепоочницу.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.