Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. ГМ, jeси ли ти генетски модификован или џенерал моторс или џи мејл или нешто десето?

    Sta god hoces. Nista odredjeno vec neko vreme.

  2. Bruce, opet mi obrisali onaj poster...

    prekrsio sam neka pravila...

    da li da ga kacim opet?...:)))

  3. Bilo kako bilo, objektivan sam i ne promovisem nikakve glodare ali nekako mi slika na kojoj sedi nikolic u predsednickoj fotelji izgleda nekako jadno.

  4. nemam pojma, ja retko gledam postere, a još ređe brišem... glup sam za njih i ne kapiram ih kako treba...

  5. Gamemaster :)

    Сем тога :)

    (хаха, једном ме неки постерџија тако назвао... бррррррр :(

  6. dobro je sto je Nes objektivan...

    a kad si Borisa video da sedi u presednickoj fotelji keve ti Nevenke?

    pa nisu to kraljevi...

  7. Nije Nevenka nego Ljudmila.
    A pa video sam ga valjda jednom-dvaput.
    Uostalom, nisam mislio bukvalno.
    Lepse bi izgledao na zatvorskom krevetu da sedi zajedno sa celom listom ljudi cija su imena bila na glasackim listicima.

  8. Ја се трипујем да си Горњи Милановац и да представљаш општу вољу града.

  9. A ja i dalje držim otvorenu aukciju za glas u drugom krugu i niko ne da ni šaku čvaraka... zar jedan glas ne vredi baš ni pola doručka?

  10. Да, Горњи Милановац, grand merde... било је свачега.

  11. ja se tripujem da su Nesu tesne tangice pa je zato nervozan....

  12. Ја чуо да је локални социјалиста нудио 2 ипо иљаде по гласу. Ако ме нису лагали...

  13. И ја сам мислио да је ГМ генетски модификован. :Д

    a kad si Borisa video da sedi u presednickoj fotelji keve ti Nevenke?

    Ове године су пар пута на вестима пустили снимак како он седи у свом кабинету и као чита нешто, пише... јебем ли га... А снимак стар једно пар година, види се много млађи Борис. П.С. Председникова кева се зове Невенка. ЛОЛ :Д

  14. GM, el sam se ja istripovao ili si ti bese prvi provalio da sam ja bicebice?

    na koju foru, majke ti?

  15. Направићемо чварке од Дачића и дати Брусу да гласа за Тому.

    Ја чула да је код нас била једна хиљадарка.

  16. Хаха, Јавио, зајебаваш?

  17. Е, Брус, данас продајеш глас за шаку чварака, сутра ћеш веру за вечеру.

  18. локални социјалиста нудио 2 ипо иљаде по гласу

    Kažu ovako u mojoj stranci: došli šest likova i doneli 12.000 zajedno da poklone stranci, dobili lovu da glasaju za one druge, glasali za naše, a lovu doneli da platimo struju... navodno je ujutro bilo 1000, popodne 2000, a uveče su davali od 2.500 do 3.000 samo da se izađe...

    Ne tvrdim da je istina, samo navodim kako mi je pričano...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.