Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Koлико глуп видео, кој га отворих уопште.

  2. Jesi gledala original? :)

  3. Постеру фали бар једна колона да би могло да се каже ко сме да погледа у очи.

  4. Ја не капирам постер. Шта треба да казује, да Коштуница сме да нас гледа у очи док лаже, а ови не смеју?
    Тако пише- "Ко сме да вас гледа у очи док лаже?"

  5. Koлико глуп видео, кој га отворих уопште.

    Ne da je glup nego je govno od proliva , samo ga okačih da se vidi šta se sve radi u kampanji.

  6. e evo ih Vucic, Jovanovic i Djilas na b92 info...

  7. Нисам гледала оригинал, је л' бих требала? (циљ ми је да ми тастатура не спозна полусварену вечеру, па пази са препоруком :))

  8. Totalno je sranje to sto su se svi trudili da opljuju i dokazu da su protivnici losiji i da dokazu zasto da ne glasamo za njih a niko se nije potrduio da objasni zasto DA glasamo za njega.

  9. Тако нешто је много теже. Лако им је свима пљуват једни друге кад једу иста говна годинама. Е, мене инересује, је ли Београђанима толико добро па су се баш наложили на Ђиласа или их мост заслепљује?

  10. Ne da je glup nego je govno od proliva , samo ga okačih da se vidi šta se sve radi u kampanji.

    Jes' ti gledo original? :D Ma ono, video je sranje, samo nije baš tolika bljuvotina jer je parodija na ovaj video.
    http://www.youtube.com/watch?v=6w1g8zwzx_M
    Govno parodija, doduše, ali jebiga. :)

    (циљ ми је да ми тастатура не спозна полусварену вечеру, па пази са препоруком

    Onda nemoj jer je sranje, pa postoji rizik da ti tastatura prepozna prerađenu večeru, ali ne spreda nego onu izbačenu otpozadi, da se tako krajnje odvratno i kurtulno odrazim. :D

  11. Totalno je sranje to sto su se svi trudili da opljuju i dokazu da su protivnici losiji i da dokazu zasto da ne glasamo za njih a niko se nije potrduio da objasni zasto DA glasamo za njega.

    Istinu zboriš kolega. Upravo je zbog toga najbolje otići i izbori listić protrljati glavićem , niko od njih nije zaslužio da bude predsjednik Srbije. Želim im da se udavde u govnima koje su oni sami izasrali.

  12. Najverovatnije neću ni glasati sad u drugom krugu, nešto me baš briga ko će biti predsednik. Pre 4 godine sam u drugom krugu glasala Tadića, sve nešto mislim bolje on nego Toma, al' sad neću nijednog...

  13. ne mogu sad sve čitati pratiti, imam posla preča, al pojavljuju li se igdje radikali sa komentarima neuspijeha?

    evo, da ih utješim, samo da se vrne vojo

    http://www.youtube.com/watch?v=qkfBSQzE-38

  14. А, како немају блама да кењају толико, Тадић се бацô разговор о коалицији после председничких избора, договор пао након једва три дана. Пу.

    Још 4-5 година. Па ће и онда да обрну круг. Ој Србијо, међу шљивама

    Ово ми комедија. http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=09&nav_id=607635

  15. ja sam progutao govno i glasao za tadića, mada je to bilo isključivo zbog toga da mi nikolić mongoloid ne bude precednik države

    uspeh sps-a me brine, užasava, štaviše

  16. ^
    Kako mi se kenja od preokreta, istina i ostalih pizdarija vonabi Đikija koji 'vata na galamu. Uvek ispuše za vladu i onda ćute i šatro podržavaju sve što žuti usvoje, uz to su u koaliciji sa Draškovićem što dovoljno govori o njihovog principijalnosti.

    I takva tunjava bagra uzela dvaes mesta u parlamentu...

  17. Picke one iz SNS-a, igram Slagalicu, vodim 153-52 i sa strane mi izadje neka njihova reklama sa posterom sa Vukaljije. I ja pritisnem i izadje mi iz Slagalice i izgubim kao. A boli me kurac ustvari.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.