Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. ne zajebavam GM, pitam ozbiljno...mislim da si negde u komentaru prvi ostavio da sam ja...se secas?

    e ja cuo da je dacic neke poapsio sto nisu teli da glasaju za njega...

  2. Е, Брус, данас продајеш глас за шаку чварака, сутра ћеш веру за вечеру.

    Jebiga Benisijo, ja ne želim ni jednog od ove dvojice za predsednika, a jedan će biti sigurno. Otprilike toliko vredi glas prosečnog Srbina na izborima - šaku čvaraka...

  3. Могуће да јесам, не сећам се. Ал не верујем сам једини то тада знао.

    А у којој сти странки, Брусе?

  4. ja se tripujem da su Nesu tesne tangice pa je zato nervozan....

    Ne znam o cemu pricas, nije mi poznat taj osecaj.
    Ti koliko vidim znas pa zato bi bilo lepo da objasnis i drugima kako je to.

  5. u jebote, trebalo ti 15 minuta da smislis glup odgovor....

  6. ЛОЛ! Брус мој чо'ек. Треб'о си више да нас рекламираш! За следеће изборе смо могли да напишемо неку пропагандну дефку и окачимо је на насловну. :Д

  7. ja glasao na lokalu za razlicak...al pukli...valjda je rakovica jedina opstina gde nemaju ni jednog odbornika...

  8. Pa vidi ovako, odgovor na tvoje sramotno glupe izjave mi nisu neki prioritet a koliko vidim, ti si bas merio vreme sto znaci da si ulozio neki trud sto opet pokazuje nivo tvog truda. Nizak kao i ostalo sto moze da proistekne od tebe.

  9. Za četiri godine obavezno jači marketing, ako posle ovih ostane nešto za pravljenje izbora...

  10. Мешчини да се Воја није нарочито трудио око ових избора. Контам да је рачунао да ће период бити такав да је боље не бити у власти.

  11. Nije samo to u pitanju, ovi izbori su nešto specijalno. Srbija je u bankrotu, Merkelova je već zahtevala grčki scenario ako hoćemo kandidaturu, predviđam Vladu narodnog spasa do ovog doba sledeće godine...

    http://images.esellerpro.com/2486/I/356/3/lrgscalemagnet-only-fools-and-horses-this-time-next-year.jpg

  12. u pravu si Neshe dechko....

  13. Нема Воја обичај да силује две жице на гитари и крешти у микрофон за време кампање или да музе краве по шталама, зато ми не можемо да добијемо изборе. :Д

    Брусе, ја 'тео овај постер да предложим пар дана пред изборе за одабране, ал' рекох, биће џаба... http://vukajlija.com/zabava/posteri/74967

  14. Ахахаххахах Брус, загрцнух се. Нудим чварке да тако нешто напишеш на изборни листић. :)

  15. Taj poster ima moju zvezdicu odavno, ali je zastareo - sad je sve skuplje nego kad je Bobi pravio poster...

  16. Ахахаххахах Брус, загрцнух се. Нудим чварке да тако нешто напишеш на изборни листић. :)

    PRODATO!

  17. Само убедите Петра Петковића да пусти брчине и Немањина 11 да вас види :)

    И рисБо је видео шта ће да буде, па је решио да сада буду и председнички, док још може да их добије.

  18. Taj poster ima moju zvezdicu odavno, ali je zastareo - sad je sve skuplje nego kad je Bobi pravio poster...

    Може за коју годину да се направи нови, само уместо Цвете-марионете да убацимо малог Слобу (или кога већ) и актуализујемо цифре. Има Коштуњавог да праве од блата. лололо

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.