Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Pa kad klikćeš na političke reklame...

  2. Што ови из Звери не умеју достојанствено да прихвате пораз?

  3. A nama istoricarka na casu rekla da je glasala za Kostunicu jer covek kao ima sta da kaze i jer se razlikuje od drugih. I ja pao u komu.

  4. Pa žena je napola u pravu, stvarno se razlikuje od drugih...

  5. juhu, napravice isti vladu...

    bice nam suprerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....................

    ko i do sad, ako ne i bolje............

  6. Sreća nam ispala, još samo oči...

  7. Žali bože para bačenih na ove izbore kad se ništa nije promenilo...

  8. oni su pobedili....svi...i toma i dacic i tadic...i dinkic bogami...i ceda, slusam ga juce, nije on tolko lud koliko se pravi...prozbori i po neku pametnu...

    mi smo izgubili....samo jos toga nismo svesni...........

  9. Pa žena je napola u pravu, stvarno se razlikuje od drugih...

    Mislila je zena u pozitivnom smislu, zato sam pao u komu ;)

  10. ja na sledecim glasam za Dveri...

  11. Ovo ovde je toliko glup narod da ne zaslužuje bolju vlast.
    Da se nađe neko pametan pa da povede rulju da ispresavija čitav parlament, skupštinu i opštinske odbore. Nema narodu boljeg, dok njima na vlasti ne bude gore.

  12. E da, ova Slavica Đ.D. uvijek prva aplaudira. Pa to nije normalno jebote.

  13. to je taj narod sto je Slobu drzao na vlasti 12 godina...

    nije on krao izbore, nego je taj narod glasao za njega...kao sto sad glasa za dacica...

    sto to mi sebi necemo da priznamo, to je nas problem i problem tog naroda...

  14. e ovaj javio je objasnio podosta... ili skoro sve... ne znam, al čini mi se tako...

  15. Ljudi moji, lopine su to strasne... Namestaju se izbori kako njima odgovara (videla rodjenim ocima), ima da nas jebu i da pitamo je l' treba jos... Izbori su odrzani samo da bi izmuzli jos para od ovog napacenog naroda, a situacija u zemlji ima da ostane takva kakva jeste, a ako ne postane jos i gora... Radila sam na izborima u nedelju, to je strasno koliko su ljudi zbog politike okrenuti jedni protiv drugih, a ustvari su najobicnije ovce...

  16. Ljudi, znate ko formira vladu u Grčkoj? Komunisti. Ne socijalisti, nego baš komunisti. U Francuskoj predsednik socijalista. Ortak mi reče da u Poljskoj naglo raste komunizam i da se tamo ide u zatvor ako si komunista, i to, ako sam ga ja dobro razumeo, kazne dosežu i do 20 godina. Dokurčilo je više svima, samo ćemo mi da ostanemo na istom, DA IDEMO U EVROPU. Jeeeboteeee, na koje priče naseda ovaj jadni narod, sunce ti jebem... Najtužnije je što jednostavno nemamo između koga da biramo. Ja sam se nešto tripovao da bi nas možda naprednjaci koliko-toliko izvukli iz govana, ko zna, verovatno i bi, ali ne vredi nam ni to mnogo, bilo bi nam samo privremeno bolje. Tuga, jad i beda.

    Da se nađe neko pametan pa da povede rulju da ispresavija čitav parlament, skupštinu i opštinske odbore.

    A znaš kad će ceo jebeni narod da se okupi i da napravi onakav haos k'o 2001.? Kad Vojvodina bude nezavisna, kad nam litar benzina bude 500 kinti i kad nam prosečna plata bude 50 jura, k'o u Ukrajini. Ma neće ni tad, nego kad SMS za glasanje za pobednika Zvezda Grandža skoči sa 100 din. + PDV na 150 din. + PDV. E, onda će narodu da dokurči.

  17. A svi su kurac u principu i svi glume nesto, a niko nista ne zna. Jedino sto su recimo Ceda i Boki lepsi ljudi od Tome i Dacica pa zato za njih valja glasati. I ne nerviraju toliko.

  18. Kako su ljudi lepo izmanipulisali brojkama svaka im cast :) Malo posmatranje stvari iz drugog ugla.
    http://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/294917_379134575462617_269164733126269_999789_133591240_n.jpg

  19. Ovo ovde je toliko glup narod da ne zaslužuje bolju vlast.

    Upravo, ovaj narod ne zaslužuje bolju ministarku kulture od Ane Bekute.

    Ali ja sam se smorio što se ništa nije promenilo iako sam otprilike znao da ono govno Tadić ostaje na vlasti. Ali kakav je spot sad snimio: Ja sam na ovom fakultetu gde sam diplomiro...sve oće da kaže da Toma nema diplomu ! Govno jedno, mamu mu jebem. Dakle, ako pogledam još jednom Tadićeve ispade, ima da organizujem krađu glasova u Tomino ime. Pa i Toma je govno, ali čovek 12 godina nije na vlasti, i ne može da je kriv za ovo sad. Doduše, nije kriv ni Tadić nego narod. Zaposliš milion u državnoj upravi i svi glasaju za tebe.

    Kažu ljudi bolje Tadić nego Toma, a rade na crno za deset iljada ili ne rade ništa. Ma govna su svi koji tako kažu.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.