Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Nešto sam se iznerviro, a ovde najlakše izbacim na temi za izbore, da ne bi obrisao nešto greškom ili iz afekta :)

  2. Kažu ljudi bolje Tadić nego Toma, a rade na crno za deset iljada ili ne rade ništa. Ma govna su svi koji tako kažu.

    Е то ни мени није јасно, земља се распада, све отишло у курац, пара све нање а овце поново гласају за то. Ја радим у доброј фирми, имам добру плату али сам гласао против ових на власти, да се промени нешто..али сам се изгледа зајебао, ако је свима добро, шта се ја буним.

  3. Da li vi stvarno verujete da vaši glasovi odlučuju? Šta vam je ljudi bre, glasovi se pišu u BG, a ne po selendrama tipa ove u kojoj ja živim. U mojoj opštini ima 30.000 živih ljudi, a 27.000 glasača - ceo dan su nosili pakete hrane i para po kućama za glas...

  4. Najgore što možete sebi da učinite za vreme predizborne kampanje je da nekome od stranačkih kerova kažete da ćete glasati za njegovog kandidata.
    Ima krv da vam popiju svaki dan cimajući vas.

  5. Jel moze neko da mi objasni ovo:

    Dozvoljena je gej parada kao jedan od vidova demokratskih izrazavanja, al kako onda da je danasnji protest Dveri ispred RIK-a zabranjen?

    Ne razumem, pederi imaju pravo na demokratiju,a Dveri nemaju?

  6. Problem je što se nisu najavili i tražili dozvolu.

  7. Ἀνταίος
    Da li vi stvarno verujete da vaši glasovi odlučuju? Šta vam je ljudi bre, glasovi se pišu u BG, a ne po selendrama tipa ove u kojoj ja živim. U mojoj opštini ima 30.000 živih ljudi, a 27.000 glasača - ceo dan su nosili pakete hrane i para po kućama za glas...

    bravo,to je to ... Surova realnost današnjice.Umesto narod da krene od sebe da nešto menja on se uzda u druge.

  8. a protiv čega dečki iz dveri protestuju?

  9. Protiv izmicanja fotelje ispod guzice.

  10. Ja mislim da treba pusti i njih i buljaše da se zajedno okupe u združenom demokratskom poduhvatu. I navijače da traže pravdu zajedno sa njima svima! I da se za to napravi pogodna arena betonskih zidova od 45 metara visine. I da po zavšetku demokratskog izražavanja mišljenja sve to zalije domaćim cementom. I da posao obavi domaća firma. Tako se država obnavlja i pokreće! Javni radovi, domaća radna snaga, domaći cement, kamioni iz FAP-a. Glasajte za mene, .

  11. To je Daglas Adams nazvao Brokijanski Ultrakriket...

  12. Томислав Николић. Једини који Србији може да пружи будућност какву заиста заслужује!
    Без Европе, без кураца - палаца, само са браћом Русима који нам никад нису окренули леђа!!!

  13. Kizoslave, a što bismo dozvolili da to radi domaća firma i domaća radna snaga kad možemo lepo da raspišemo tender gde dozvoljavamo samo stranim kompanijama da učestvuju u istom i strpamo sebi do jaja kintu u džep i ubijemo dve muve jednim udarcem (ja već računam da si ti doš'o na vlas', a ja sam tamo neki andrak vrste savetnik precednika ili koju već funkciju obavljaš)?

    Ne razumem, pederi imaju pravo na demokratiju,a Dveri nemaju?

    Upravo tako. To ti je ona selektivna demokratija. Ako te pederi sa Zapada pritiskaju da pederi kod tebe imaju slobodu, ti moraš da popustiš, a ako kažu da neko drugi ne može da protestuje, neće moći i tačka. Ne znam samo što se iščuđavaš, to ti je ovde sasvim normalna stvar.

  14. Kizoslave, a što bismo dozvolili da to radi domaća firma i domaća radna snaga kad možemo lepo da raspišemo tender gde dozvoljavamo samo stranim kompanijama da učestvuju u istom i strpamo sebi do jaja kintu u džep i ubijemo dve muve jednim udarcem (ja već računam da si ti doš'o na vlas', a ja sam tamo neki andrak vrste savetnik precednika ili koju već funkciju obavljaš)?

    Za ovo se ide na demokratski skup!

  15. Nash Bridges
    Problem je što se nisu najavili i tražili dozvolu.

    A na sta su im onda iz murije odgovorili pismeno?

    Na ostale provokacije cu da odgovorim ovako:
    Prozivate nas da smo fasisti a u vasim postovima je vise fasizma nego u nemackoj 1943.
    Lepo kaze ona izreka, nije vazno sta ti kaze , nego ko ti kaze.

    Uzivajte u evropi decki. I naucite da jedete taj cement koji gotivite,uskoro nece biti nista drugo za jelo.

  16. Nemoj Kizo, brate rođeni, pa zajedno smo muljali onu kupoprodaju NIS-a, bez mene to ne bi uspelo. ololololo

  17. Gazimudo, Dveri su rezervna stranka DS-a, znaš to i sam. Dok su bili narodni pokret bili su uz DSS, čak su im nuđene i prostorije i pomoć, čim su namirisali lovu - odoše sami. Njihova uloga je ispunjena ovim izborima i oni će ponovo biti ono što su i bili. Čak je i Obraz dosledniji od njih...
    Neka, ješću ja i cement iako nisam birao ovu vlast. Jeo sam ga i pre, preživi Srbin sve okupacije...

  18. Под Турцима је порез био 10%. Сад је 18%.
    Вратите нам Мурата и Сулејманија!

  19. Сулејманија

    BUahahahaahahaha:))))))

  20. Ἀνταίος
    Gazimudo, Dveri su rezervna stranka DS-a, znaš to i sam. Dok su bili narodni pokret bili su uz DSS, čak su im nuđene i prostorije i pomoć, čim su namirisali lovu - odoše sami. Njihova uloga je ispunjena ovim izborima i oni će ponovo biti ono što su i bili. Čak je i Obraz dosledniji od njih...
    Neka, ješću ja i cement iako nisam birao ovu vlast. Jeo sam ga i pre, preživi Srbin sve okupacije...

    Ma naravno,svi znaju ko finansira Dveri. Vidim vrvi grad od njihovih bilborda i reklama.
    Svi znaju ko finansira Dveri,al niko ne zna ko finansira DS, SNS, LDP, URS..

    Svi znaju i da su Dveri desna ruka DS,al niko ne zna cija je desna ruka DS.
    Svi o Dverima sve znaju,samo o ovima sto nas karaju 20 godina ne znaju nista. Tuzno.

    Svi seru kako Dveri hoce jos para. Pa ako oni hoce jos para,sta onda hoce DS? Prvi put su sad izasli na izbore, sve i da jure pare, jos uvek nista nisu slagali. Kad budu nesto obecali, tipa soma evra,a dobijem 25, onda cu vrlo lako i njih da precrtam.

    Samo molim vas, nemojte srati kako sve znate o Dverima, malte ne ko da ste im program skrajali,al zato o ovoj marvi sto jadi narod vec 20 godina ne slutite nista,pa ih pustate da zavrse zapoceto.