Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. LOL objasnio i za SPS i za Rasima.

    Ja bi glaso Rasima da nije prišo Tadiću. Jbg.

  2. Pa situacija je bez resenja.
    Znam nekoliko ljudi koji su bili na funkciji u opstini dok su radikali u mojoj opstini pobedjivali.
    Kada su radikali pukli i dosle demokrate, ti isti ljudi su se prebacili u ds i opet ostali na istim funkcijama posle pobede ds-a a i sada njihova imena vidim na izbornim listama ds-a.
    Situacija je tesko resiva jer sve politicke partije su udruzene. Opozicija ostaje opozicija, pozicija ostaje pozicija. Dobro i jednim i drugima. Jedni pljuju druge pred nama obicnim smrtnicima a dolaze jedni drugima na slave i iz istog ovala motaju pragnjad.
    Sta mislite da je dinkela hteo da bude pozicija, jel bi stvarno dobio toliko malo glasova?
    On ce izleteti sa svojim urs-om iz vladajuce koalicija a uletece ceda jer tako su se dogovorili jer je izduvao sa akcijama i to ce tesko prosecni gradjanin da zaboravi. Ceda je jos netaknut tj. njegova sranja sa JSO i zemunskim klanom su pomalo zaboravljena. Taman su se dinkicevi nalapali pa im je sad dosta. Kako to da odjednom, maja gojkovic, do juce zadrta radikalka odjednom pristupa dinkicevoj stranci koju je ranije pljuvala na sva usta? Ajde bre!
    Kakva bre kurceva napredna stranka? Oni postoje samo da bi izgledalo kao da ds ima protivnika jer ostlai su izduvali i ostali bez inspiracije. Pa i kostunjavi je bio protivnik pa je smorio narod. Zato je glisic i uleteo tu da reanimira dezurne lajace, radikale i deesesovce. Cela politicka scena je farsa. Tu ne postoji zdravi odnosi snaga, tu postoje medjuodnosi. Kod njih dogovor dzep gradi.
    Jedino budala moze da veruje u promenu uzimajuci u obzir danasnju politicku garnituru.

    Na sledecim izborima, glasali - ne glasali protiv ds-a, oni pobedjuju kao i prosle izbore i one pre njih.
    Ds nije stranka, ds je organizacija cela sa svojim satelitima i marionetama.

  3. Loleslave, nesmo se mi razumeli, ja pričam za čitavu koaliciju, tj. konkretno, mislio sam na DS kad sam rekao nesposobni. :) Ja koliko god ne gotivio Dačića, moram da priznam da je stvarno dobro radio posao ministra unutrašnjih poslova i da je vratio veru u policiju. Za to svaka čast, nije to bilo baš lako uraditi.

  4. ma super je sposoban dacic...

    u zemlji slepaca covek sa jednim okom je car...

    aj bre kad bupnete nesto tako...

    kaki kurac iuma dacic veze sa bilo cim majke ti? za sta je sposoban? da seta koferce a da ne budne uapsen? da uapsi neke nebitne likove a na proslavi da mu sedi osudjeni robijas?
    da uceni budjavog tadica?

    sta je konkretno uradio?..

    AL POSTENO, sto reko pokojni djindjic...

  5. Blake Griffin, ваља, ваља, свакако дуго није било преврата, а и мај је. :)

    Оће још неко државни удар? Не нако гејљиво демократски петооктобарски, него упанемо и побијемо их све, у име традиције и културе народа нашега.

  6. Једино министарство одакле бих уклонио СПС је образовање. И то не толико СПС колико мутавог Жарета који ће попустити сваки пут када му ови припрете штрајком.

  7. Vidim naseo si na dacicevu bajkicu.
    One nije reformisao nesto posebno policiju.
    Zakoni su doneseni pa je samim tim i smanjen nepravilan rad policije. Uvedene su ostrije kontrole i kazne za prekrsaje uniformisanih. Jednim udarcem dve muve ubijene. Sredjena donekle policija i jos neznamtinijakoliko radnih mesta za stranacke njuske je napravljeno od ciste nule.
    A to sa tim ostrim stavom i tonom dacica je samo glupost za sire mase.
    Svako ce misliti o tebi ono sta ti zelis da misli. Nisi mu ni kum ni brat a ni kucni prijatelj da znas kakav je.
    Od te silne odlucnosti mi se prikenjalo pogotovu posle analize njegovih izjava.
    Na izbornu noc - Videcemo ko ce biti premijer (kao, sad vas drzim u saci nja nja nja) a danas-juce Mislim da cu ostati na mestu ministra policije (dobio po labrnji i zavezao).

  8. u zemlji slepaca covek sa jednim okom je car...

    Слажем се. Немој да мислиш да ја њега нешто претерано готивим, али он ми се издваја као најмање лош од свих.

    za sta je sposoban? da seta koferce a da ne budne uapsen?

    Што се сви ви дверјани хватате за тај јебени кофер бре?!

    sta je konkretno uradio?..

    Конкретно, оживео мртву странку и добро се уградио.

    И ако заборављаш, лично ставио вето на одржавање геј параде против које су ти ваши правили протестне шетње и слична говна...

  9. A po čemu se Dveri razlikuju od DSS-a, recimo?

  10. prvo LOL, nisam dverjanin, samo glasam za njih...

    hvatam se za kofer jer ni dan danas nije odgovarao za to...

    oziveo mrtvu stranku?

    a kad je to umrla?

    jel nekad nije imala glasace?

  11. i dobro se ugradio?

    dakle sposoban je da bude muljator, prevarant, mufljuz, secikesa..

    ko i sef sto ga je naucio...

  12. A po čemu se Dveri razlikuju od DSS-a, recimo?

    Izdvojena frakcija sa istom pricom. Ionako je glisic bio clan dss-a.
    Kostunica je smorio narod pa ovi uleteli kao nove face da podignu moral tupavom glasacu kako on moze da ucini nesto protiv mudonja iz fotelja.

  13. A po čemu se Dveri razlikuju od DSS-a, recimo?

    Po nazivu. :) Ima dosta sličnosti, a u suštini se stvarno ne razlikuju mnogo.

  14. veto na gej paradu?

    mislis nije mu odgovaralo da tuce neku decu u izbornoj godini?

    izracunao da manje stete ima po njega ako gomili pedera, koji svakako ne bi glasali za njega, zabrani okupoljanje..

    al je pametan...

    a ni to nije sam, nego mu neko rekao...

  15. a evo ga i Nash, samo nije nash, nego je njihov...

    cuvene teoreme da ne mozes nista da promenis, nego eto mozes da im se pridruzis...prvo geslo slabih i pizdi...

    i ko god nije za njih on je tupav...

  16. Ja sam glasao za "Preokret" na parlamentarnom nivou, i za Čedu kad je reč o predsedničkim izborima. Mislim da oni možda mogu da urade nešto konkretno, a što se tiče ostalih, svi su se već pokazali kako devedesetih tako i sada, kao vrlo, vrlo loši...
    Za sada, po meni je najvažnije besplatno obrazovanje, jer znam mnoge koji su bili odlični studenti, ali su morali da napuste faks zbog nedostatka novca. Pritom koliko sam čuo student arhitekture plaća 250.000 din. godinu (ne znam da li je ovo tačno). Ja studiram sociologiju i na budžetu sam, a da nisam plaćao bih oko 1.000 evra godinu.
    Sve u svemu mislim da nipošto Toma ne sme da dođe na vlast. Imam utisak da ko god je bio u Šešeljevoj stranci, vodio bi suštinski istu politiku kao i on, bez obzira šta govori u kampanji ili dok je u opoziciji. A, Vučića ne mogu da smislim.

  17. I ja mislim da nema neke suštinske razlike... Sad sam im čitala program, nisam sve, jer nemam vremena, ali nisam ih doživela kao nešto novo i sveže na političkoj sceni. Svi znaju da kažu šta ne valja, a niko da da neko konkretno rešenje, a pritom izvodljivo...

  18. to je buducnost srbije...Preokret...

    preokrece se pokojni djindjic u grobu kad cuje stvarne naslednike njegove politike...

    sve vi imate ukljucen televizor a iskljucen mozak?

  19. cuvene teoreme da ne mozes nista da promenis, nego eto mozes da im se pridruzis...prvo geslo slabih i pizdi...

    Prvo probaj koji put da koristis mozak, mozda bi uvideo da to sisacko flejmovanje ne pije vodu.
    Ti bi glasao za dveri koje su samo novi sloj govana u rupi.
    Vrlo bistro i primerno tebi.
    Kao sto i sam znas, vise puta sam napisao i ostajem pri tome da treba napraviti stranku nacionalnog revolta ali organizacija mora da bude savrsena jer protiv savrsene organizacije bi se i borila. Nema "ajmo brace ja za vama, nazad braco ja pred vama". Zbog takvog ophodjenja oni i vode.
    To je skoro pa nemoguce jer svi gledaju da budu tihi posmatraci.
    Tako nam i treba. Onaj ko se namesti, njemu i udje.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.