Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. a dok ne napravimo stranku nacionalnog revolta ima da cutimo i glasamo za ove koji su na vlasti jer su svi ista govna?

    problem je u zabokrecini, nema odgovornosti jer se nista ne menja, svi misle da su bogomdani...a nisu..svaki koji zasedne na stolicu zna da ce blesavi narod da glasa opet za njega..i opet..i opet...i opet...

    zbog takvih koji nemaju za koga, kojima su svi isti, koji nece da prljaju ruke i koji ne mogu nista da promene..

    dok ne naprave stranku a to ce biti juce...

    a usput ce da kenjaju kako su svi glupi a oni su eto pametni...jer oni su tako lepo shvatili da ne mogu nista da promene..

    a kad bi se stalno menjala vlast, ako ne radi kako treba onda bi se oni upirali da rade kako treba..

    takvi kao ti odrzavaju bilo koju vlast...

  2. i ajd probaj na srpskom...nemam pojma sta je flejmovanje a i zabole me kurac da saznam, sigurno nije nikakav naucni izraz nego neko golo govno koje ste pokupili iz glupih americkih filmova...

  3. dveri koje su samo novi sloj govana u rupi.

    Potpuno se slažem.
    Nova gomila demagoga i populista, kao i većina stranaka te političke struje... Nema uočljive razlike u izlaganjima i stavovima naprednjaka, ovih iz Dveri, Koštunice i njegovih, i radikala... A, svi su kao suprotstavljene strane... Čudi me da nisu ušli u koaliciju, mislio sam da 'oće...

  4. Objasnio bih ti sta je flejmovanje ali necu uzalud da trosim vreme. Ne sipa se u suplje.

    Ne znam kako si protumacio da ja podrzavam sadasnju vlast ili nekog.
    Od mene imaju samo najgore moguce zelje.
    Moje neko razmisljanje je da treba glasati ali za te leve stranke pa neka se bar malo znoje a ne da ostavim prazan list pa da stranacki jagnjici sto rade na izborima da dopisuju sta im je volja.
    Ako vec hoce da pobede, neka se bar potrude.

  5. ne slazem se ali jesu govna na meniju?

    jel jesu?

    i?

    uvek ista?

    pa ne, ajd malo da mesamo, ajd malo proliv, malo tvrdo, malo mesano...malo...

    cisto zarad promene...

    otkud znas ako nisi probao, mozda je proliv ukusniji od tvrdog...ako nista meksi je, curi niz vrat..
    \
    al ne, vi se uvatili tvrdog i lomite zube s njim..

    i jos pricate da je super...a proliv niste probali...

  6. Nego, videste li silne glasacke listice sto ih Toma izruci pred novinare danas?

  7. koje leve stranke?

    sta je levo? jul? sps?

    i ne, nisam rekao da podrzavas, nego odrzavas...svojim ne delovanjem odrzavas vlast...

  8. isuče ih toma danas ko leks stil parmak

  9. Nego, videste li silne glasacke listice sto ih Toma izruci pred novinare danas?

    E, baš ovo htjedoh pitati...
    Ima li istine u ovome? Ako ima, biće zajebano skroz. Mada mi se čini da nije posebno medijski ispraćeno...

  10. А оклен му леба му? Шта, ови су довољно способни да се дочепају папира и међ свим оним страначким керовима што су на изборном месту замене те папире неприметно, али нису способни да уклоне оригиналне папире?

  11. http://youtu.be/06Cy1Ws0UI8
    Је л' има негде извештај о овоме?

  12. Takvom teorijom sam priznajes da si glasao za sadsnju vlast i da ces glasati olako opet za njih.
    Ajde da se igramo malo sa dverima. Dajmo im vlast jer ipak to nije nista ozbiljno. Ako zaseru, jos jedno 10god krize, nista strasno pa jos kad nanjuse jevrejosi svecki kako trabunjaju o bioloskoj cistoci i patrijahalnim vrednostima. Opalaa! Ajmo po njuski tupanima koji ne dele mawa matza ideologije. Opet sankcijice a da ne pricam o dezurnim redarima sveta koji jedva cekaju da opradavdaju postojanje vojne industrije kao sto su to cinili u libiji.
    Ali opet gledam, pa BRACA rusi ce nam pomoci.
    Kao i do sada.
    A i red bi bio, ipak su sa nisom dobili sva prava na sve izvore gasa, naftne busotine i izvore vode u zemlji.
    BRACALESKU!

  13. E, baš ovo htjedoh pitati...
    Ima li istine u ovome? Ako ima, biće zajebano skroz. Mada mi se čini da nije posebno medijski ispraćeno...

    nije, nije. cenzura radi.

    ne verujem Tomi, ali nesto debelo smrdi oko ovih izbora, debelo smrdi

  14. Је л' има негде извештај о овоме?

    ja video samo na onoj cudnoj televiziji, da l je kopernikus ili nesto slicno, nisam siguran

  15. 3. УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - МЛАЂАН ДИНКИЋ - 5.51% (16 освојених мандата)
    7. ИВИЦА ДАЧИЋ - "СПС, ПУПС, ЈС" - 14.54% (44 освојена мандата)

    http://onlinesaleschannels.files.wordpress.com/2011/09/stay_classy.jpg

    Народе мооој.

    И свако ко назива Дачића неспособним малим крмком не види ширу слику. Дачић је СПС који су на оној горе слици пре 12 година насилно рушили довео до позиције треће најјаче политичке опције у земљи, себи обезбедио јебено добро министарство, Мрки такође, а Славки место председнице скупштине. Сад ће себи вероватно узети место премијера, Мрки опет инфраструктуру, а Славки здравство. Плус још пар министарстава за друге.

    У јеботе. Лоле, ако се не зајебаваш ово је јако критичан пост. Молим те ко брата, прочитај још једном шта си написао, онда још једном и још једном и још двадесет пута ако треба, све док не видиш колико кретенски то што си написао. Немој да те мрзи.

  16. što je najgore, ljudi se svadjaju koje od budjavog povrća da ture u supu, pa je sve sa velikom kašikom pokusaju, da brže klizne.

  17. А оклен му леба му? Шта, ови су довољно способни да се дочепају папира и међ свим оним страначким керовима што су на изборном месту замене те папире неприметно, али нису способни да уклоне оригиналне папире?

    pa, to je ocigledno pitanje, ako ovde ima "p" od pravne drzave to ce morati prvo da dokaze.
    sve u svemu, bili oni pravi ili ne, ne valja....

  18. Neshe, super si ti ovo izokrenuo...

    ne, nisam glasao za sadasnju vlast, glasao sam tad za kostunjavog, bez obzira sto je mutav i neobavesten cenio sam tad da je dobro radila njegova vlada...koliko je mogla..

    glasao sam protiv milosevica, uvek...i oduvek..kad ga vise nije bilo glasao sam za onog ko je nesto radio...

    i prava si baba vanga, sve znas sta ce bude, svecki mocnici, jevreji, amerika, svi ce protiv nas..

    i onda je bolje da odrzavas ovu vlas...nju vole...super nam je...brader...

  19. Zanimljivo kako svi vide propast kad dveri dodju na vlast.
    Da li to znaci da od toga ipak ima nesto?

    Najbolje je da se svi kolektivno sagnemo i skinemo gace. Glupo je suprostavljati se jebacu, on je ipak jebac.

    Sve prorok do proroka jbt. Deder, leba vam,svratite do teme KLADIONICA, da uzmemo neku kintu.
    Kazes naci ce nam oruzje kao izgovor za bombardovanje. Mozda. Al bar nece biti varijanta da dodju i uzmu na finjaka sta im treba.
    Uostalom, Dacic sa tom pricom uze 16% glasova jel tako? (rekao je da nece mmf da vodi politiku srbije).
    Mozda nama u stvari sa Dacicem sledi bombardovanje. Ne bi mu bilo prvi put.

    Al necemo tako da razmisljamo, on je ipak vlast. On je dobar. On je uspeo da spusti kerovsko uzimanje mita za 60%. On je uspeo da ozivi socijaliste.. Ej Srbijo tuzna li si..

    Pre 12 godina su nas bombardovali zbog "monstruma" slobe, pre 9 su nam ubili premijera oni koji se sad preokrecu, pre 4 su nam obecavali 200 000 radnih mesta i sansu srbije da u ekonomskoj krizi zauzme konkurentiji polozaj na svetskom trzistu, pre 3 godine je radikal postao evrofanatik, pre 2 nas je dinkela ispalio za 925 evra,a pre samo godinu dana su nas barili da Kosovo nije uslov za Eu.
    Al ipak, to su ljudi koji cine nasu politicku scenu, i ljudi koji su presli cenzus.

    Al zato su Dveri za sve krive, cak i sa svojih nepriznatih 5% bodu oci. Iako su prvi put izasli na izbore. Zlatne ribice. Zlatne jebene ribice nama izlaze na izbore.

  20. Ajde da se igramo malo sa dverima. Dajmo im vlast jer ipak to nije nista ozbiljno. Ako zaseru, jos jedno 10god krize, nista strasno pa jos kad nanjuse jevrejosi svecki kako trabunjaju o bioloskoj cistoci i patrijahalnim vrednostima. Opalaa! Ajmo po njuski tupanima koji ne dele mawa matza ideologije. Opet sankcijice a da ne pricam o dezurnim redarima sveta koji jedva cekaju da opradavdaju postojanje vojne industrije kao sto su to cinili u libiji.
    Ali opet gledam, pa BRACA rusi ce nam pomoci.
    Kao i do sada.
    A i red bi bio, ipak su sa nisom dobili sva prava na sve izvore gasa, naftne busotine i izvore vode u zemlji.
    BRACALESKU!

    Ако Двери дођу и засеру ствар не у 10 година већ у прве две, игубише владу на исти начин на какав би је и добили. Што се Руса тиче, одавно смо полу губернаја. А овамо трипујемо Европу па смо сад као и полу европска држава, дакле свачији сем своји.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.