Prijava

Па сама серија ни до сада није баш била да умреш од смеха, али лепо освежење увече, да се опустиш насмејеш, будеш бољег расположења, а овим су је убили. Кучер не може да буде Чарли јер Чарли глуми себе, Кучер је Келсо био, Келсо ће и вазда бити.

Кучер не може да буде Чарли јер Чарли глуми себе, Кучер је Келсо био, Келсо ће и вазда бити.

Лепо речено. Гледала сам раније ону његову емисију Пранкд, тако нешто, и човек је једноставно Келсо.

Kucera ne mozes da zamislis ozbiljnog.
Kao Kelso se mnogo kreveljio, glumio glupana i kretena.
Ali ovde ne verujem da ce takav da bude, pa tako i nece da bude nesto posebno.

Продуценти су се зајебали што нису завршили серију док је Чарли глумио. Сад без Чарлија нема никакво смисла а и Џејк је пунолетан па назив нема смисла ,два и по човека, једино да промене у три цела човека. Хоћу да кажем да продуценти нису имали појма кад треба да стану и сад су упропастили серију.

У 11. сезони Џејк ће се само повремено појављивати, док ће посао пола човека обављати Чарлијева ћерка.

Odgledao par epizoda sa Kučerom i prestajem da gledam tu seriju.

http://photos.posh24.com/p/1162325/z/charlie_sheen/charlie_sheen.jpg

Čarli: Fala na komentaru Kurajbere Mađijo. Mnogo znači. Vidimo se. Ako baneš u Anđeles javi se.

Hahahahaha, baš vala! :)))
Par scena sam pogledala sa Kučerom i... odustala.

Шин је сам по себи вулгаран и грозан лик који је носио целу серију, ја сам одгледао неколико на епизода и серија не може без таквог хумора, па покушавају сад да друге ликове напрсно начине "вулгарним и смешним". Чак покушавају сваки час да врате Шина на мала врата као неког духа, или му брат умисли да је Чарли, или ко зна шта ће да смисле..

Sad bi Čarli trebao da ispadne šmeker i napravi neku seriju koja će da ide samo jednu sezonu i da proziva Kučera.

Ако се освести од дрогзе довољно дуго..

Ja realno mislim da neće da bude onoliko dobro kao sa Šinom.

neće da bude onoliko dobro kao sa Šinom

neće da bude onoliko dobro

onoliko dobro

dobro

?

Серија је говнурда за америчке закржљале мозгове, као и Штребери, Пријатељи и остала срања без трунке хумора. Не могу да верујем да вам је то добро.

Jedina sličnost između Štrebera i ove serije je što bukvalno jedan lik nosi celu seriju. Kada bi sklonili Šeldona desilo bi se kao i ovima bez Čarlija, propast.

Мени је сличност између серија то што су срање обе.

Ja sam tu seriju gledao zbog Čarlija.

Odbijam uopšte da pogledam išta gdje glumi Kučer.
Mislim, koj kurac je on glumac boktejebo, samo je lijep i zgodan ženama i one svršavaju na njege i jebo je Demi Mur, kakva kurčeva gluma i Kučer?

Meni jw dva i po debila jedna od najdebilnijih serija koje pogledah. Sa Šinom ili bešina, nebitno.
Prvi put sam sad pogledala kako treba cijelu epizodu Bing beng tiorija i nikako jebeno ne mogu da shvatim šta je tu kome, koj kurac, smješno.
Debilizam do debilizma. Obe serije. Nisu čak ni he he.

ajebemumater, smara mene takav vid sladunjavog i pitkog humora, pogotovo takvi američki sitkomi, šta li su već. I dalje mi je mnogo gotivniji evropski, da ne kaem britanski humor.
Toni i Geri bi pojeli za užinu Čarlija i onog njegovog brata, a posle mirno popili par sikspekova komentarišući Anđelinine nesise.