Prijava

Владика који је био оптужен за силовање 4 дечака, добио је орден од владике Филарета који нам је свима познат као човек близак радикалима, Коштуници, социјалистима и Вељи Илићу и који се често помињао у новинама у негативном контексту.
Какво је ваше мишљење о овоме? Наш патријарх, који је и сам примио овај орден, није желео да коментарише.

страшно. један потенцијални педофил је добио орден, а ђоковић још увек има само онај светог саве.

сретен

Нека, тиме га само мотивишу да још унапреди свој рад који је и овако био за сваку похвалу.

Слепи

Konačno nekom pametnom da daju. Mislem, jebo vas Bećković.

Ову награду бих желео да посветим ученицима своје омиљене основне школе.

Пахомије

svako ko cijeni dobar anal treba da dobije neku nagradu.

al ono, iskreno me zaboli za to, i roditelje te djece treba jebati u čmar, pa gdje ćeš djecu ostaviti sam sa popom.

Pa hoćemo na jebeni Zapad, moramo se ponašati onda k'o oni.
Što to nisi stavio na transfer blama?

Kad može Obama da dobije nobela za mir, onda može i sve drugo.

ПаХОМИЋ није добио никакву затворску казну зато што се уопште није појављивао на суђењу када је био оптужен. Монахиње и свештенике који су сведочили против њега је на крају пребацио у епархије на сасвим другом делу Србије. Пахомић је кретенчина, а није једини у СПЦ који је поремећен.

Ко иначе добија тај орден?

Како вас није стид и страх да тако причате о једном ДУХОВНИКУ и пре свега ЉУДСКОЈ ГРОМАДИ као што је владика врањски Пахомије, ви прљави поборници секуларизма, независног Косова и параде срама!

http://www.srbijanet.rs/images/stories/drustvo/slike1/1/arhijeriska-liturgija-498.jpg

ahhahhahahahaha sanja objasnio :DDDD

nek neko javi onim katolickim folirantima da i mi konja za trku imamo.

Maggot

који нам је свима познат као човек близак радикалима, Коштуници, социјалистима и Вељи Илићу и који се често помињао у новинама у негативном контексту.

Ja mislim da su mu to sredili : radikali, Koštunica, socijalisti i Velja Ilić, i svi ostali neDS-ovci i neLDP-ovci koji se takođe pominju po novinama i televizijama u negativnom kontekstu

svako ko cijeni dobar anal treba da dobije neku nagradu.

Теби треба орден да се да. :**

Pahomije dobio orden ? Kad će da slavi ?

Ja mislim, a i sreten će se složiti sa mnom, da je judeo-masonska zajednica kriva za ovo.

Takođe mislim da ovo govno od čoveka treba razapeti i spaliti, a ne nagraditi nekim ordenom. Pre tries godina samo ljudi iz naroda su mogli da dobiju ordenje, a sad svaki bradonja...

Теби треба орден да се да. :**

edi pa daj ako ti se daje, ne bunim se ja ni malo :DDD