Prijava

Марчело је мртво говно!

Predlažem da neko od moderatora ukloni sve postove na kojima se spominje Jugoslavija jer ovo nije tema o jugoslovenskoj himni.
Hvala.

Марчело је мртво говно!

Amin

Predlažem da neko od moderatora ukloni sve postove na kojima se spominje Jugoslavija jer ovo nije tema o jugoslovenskoj himni.
Hvala.

А зашто не би могли "Еј Словени" да буду химна Србије? Словени смо мајкуму!

Ja sam i dalje za "Odu radosti ". Evo ponovo je slušam, sav sam se naježio.

http://www.youtube.com/watch?v=r3G60XHaFZA
Овде је лепо објашњено да су Муслиџе извршиле геноцид над срБским народом и ово треба да постане химна!

А зашто не би могли "Еј Словени" да буду химна Србије? Словени смо мајкуму!

Pa i Hrvati su, slobodno neka je oni uzmu. LOLe je li se kod tebe u kuhinji ustajalo od ručka kad svira to? Ti pričao tata? Ono- jedete juhu i neka utakmica i vi svi ustanete dok ne odsvira? Meni npr.jedan moj drug, takav kao ti rekao jednom Pa dobro svi smo mi ustajali kad sviraju Hej Sloveni. Tad je bio obavešten od drugih ljudi da nije morao to da radi.
Jer je glupo i besmisleno.

Pa i Hrvati su, slobodno neka je oni uzmu. LOLe je li se kod tebe u kuhinji ustajalo od ručka kad svira to? Ti pričao tata? Ono- jedete juhu i neka utakmica i vi svi ustanete dok ne odsvira? Meni npr.jedan moj drug, takav kao ti rekao jednom Pa dobro svi smo mi ustajali kad sviraju Hej Sloveni. Tad je bio obavešten od drugih ljudi da nije morao to da radi.
Jer je glupo i besmisleno.

Ало, нема потребе да се увлачи моја породица у ово! И није нимало океј тако нешто рећи! Откуд ти знаш како су мене васпитали? Откуд знаш да мој тата није Србедна која с кокардом на челу шета по кући? И немо' да лупаш кад немаш појма!

I Aurora iskuliraj, oladi s uvlačenjem porodice.

Марчело је мртво говно!

Ejh, da je barem mrtvo.

Sva sam se naježila :**

Ahah, carice.

Nego, sigurna sam da je ovo remek-delo neko već predlagao, ali kad težimo jugoslovenštini, unitarizmu, kurcu i palcu, ovo bi u duhu toga socijalističkog bratstva i praštanja bila savršena pjesma.

http://www.youtube.com/watch?v=7kpy7mLe1CY

Шкк се дешава са аурором?

Ало, нема потребе да се увлачи моја породица у ово!

Kakva čoveče porodica, o čemu ti pišeš? Pitam te je li ustaješ na himnu. Mojne se dernjaš tu a i ovaj zajedno s tobom.
Čuj porodica. Smiri doživljaje.

Хеј Словени, јоште живи
Дух наших дедова
Док за народ срце бије
Њихових синова

Живи, живи дух словенски
Живеће веков'ма
Залуд прети понор пакла,
Залуд ватра грома

Нек' се сада и над нама
Буром све разнесе
Стена пуца, дуб се лама,
Земља нек' се тресе

Ми стојимо постојано
Кано клисурине,
Проклет био издајица
Своје домовине!

oladi s uvlačenjem porodice

U, jeeeee, ono, jebala mu je sve po spisku od askurđela do svastika. Koliko sam videla, lol je konstatovao da ustaje kad je predložio taj njegov (prema mom ličnom mišljenju retrogradan i nimalo obazriv prema žrtvama titoističke diktature) izbor za himnu, a aurora mu je dala sasvim banalan i benigan primer da mu dokaže koliko je njegova teza o ustajanju u suštini sitna i plitkoumna.

I dosta više sa atacima na auroru, što se svakom bre digao kurac da je popljuje kad god ostavi komentar na forumu?

To batko, kraljice!
Bila je srpska verzija klipa ali je skinuli.
Edi šta te sinko interesuje? Treba li šta za školu opet?

Ma шта булазните?
Нашли сте да се расправљате на оваквој теми. :Д