Prijava

Ma jok ljudi, ajmo svi zajedno u kafanu, a hejteri nek plaćaju :D

Ma daj da pozovemo neku pevaljku da trese sisama, dok forsiramo jagnjeće pečenje :D

Stvarno...to je najbolje uz pečenje! Bolje i od salate,haha!

Evo deset brzih nacina:

1.staviti im soli na rep
2.pobiti ko zecove
3.hejtom protiv hejta
4.puskom protiv hejta opet
5.ubrizgati im kajmak u venu
6.pljunuti da zardjaju
7.staviti malo soli na sto.Naivni hejteri pomisli ce da je to secer i pojesti u trenu.Zatim ce od tolike soli ozedniti dati im casu rakije.Naivni hejteri opet ce pomisliti da je to voda i popiti na iskap.Kad skontaju da su prevareni vec ce biti toliko pijani da nece videti panj koji sam postavio na put pre 5 min.Zapece za panj i udariti o kamen za kupus i umreti od potreska mozga.
8.kastrirati
9.baciti ih bati zivoinovicu
10.zamoliti ih da nestanu iz nase galaksije

p.s.hejteri nista licno:D

hejtom protiv hejta tako treba

Ma ko ih jebe... Meni nisu jasni likovi koji daju minus na definiciju koja ima 25-0 i oni moraju bas da ture taj negativan. To je bas sranje...

MT:
"hejtom protiv hejta tako treba"

za ovo sledi BAN!

hihhihihihihiihi:D

Ajde bre Surovi urgirajte tamo kod Kaizena da napravi žurku i da svako mora da nosi natpis sa svoim nickom pa da vidmo ko su te "mudonje".
Hihihihiii........

kakva crna žurka, ja nisam izažao iz sobe 4 godine.
:)

a i mislim da vam se ne bih dopao uživo. imam gadan kompleks niže vrednosti. debeo sam klempav i imam zrikave oči.

i to sam se ulepšao i prećutao par dodatnih stvari o mom izgledu. na žurke ne idem :)

@ brankaja:

Da dodam još jedan način:

11. Poslati pingvine ubice na njih.

Uvrsteno u spisak...hvala na dopuni....konkurs i dalje otvoren

A šta mislite o starom dobrom nabijanju eksera pod nokte?

uuu treba se drzati tradicije al ovo je surovo (Surovi nista licno :D)...al posluzice,fin predlog ajmo dalje ljudovi

Samo da se pohvalim da imam i ja svog licnog hejtera. Nije lose za deset dana na sajtu...

Ja sam ga stekla prvog, a onda je on stekao banovanje i totalno proterivanje :)
Mada ima i sad nekih, ali me nesto ne tangitaju.
Kao tehniku mucenja predlazem da ih uvaljamo u koprive.

A da ih samo iskuliramo?

Imuni su na kuliranje, a En ti si ionako neprevaziđen hejter ali sa blagosolovom :))))