Prijava

Jebote koliko printova.

Sad razmisljam od ortaka nemam nijednog da je nizak. Mozda to i nije slucajno al svejedno, ne mogu da se setim ortaka niskog. Mogu iz srednje lika kojeg smo zvali kica al to ne racunam.

Mada sve devojke kazu da ih to odbija totalno, al ja to kontam kao 150cm visine fazon, da nosi 39 broj patika ne znam.

Koliko je prosecna visina uopste?

Svaki muskarac ispod 183 je nizak

Tako se nesto gleda ono ako imas ribu normalne visine + stikle i tako

187cm sam u CG što znači da me dnevno nadvišavaju srenjoškolci, a opet imam drugove <175m za koje ne bih primijetio da sam viši za glavu od njih da mi ne kažeš i sasvim regularno im ide u svim aspektima života. Imamo eto tog jednog od tipa 155 za kojeg je primjetno da je nizak

A jebiga znam ljude nize od 183, al ne sa 170, mada ne znam da su istripovani, neki sa solidnim mudima neki normalni.

Sad sam se setio da se jedan ortak mnogo przio na to kad mu neko kaze mali, al kapiram da je to puberter i slicna govna srednjoskolska

Ja mislim da su celavi ljudi vise frustrirani, msm celav sa 20+ ne sa 70+

185-190 је нека стандардна висина којој елон треба тежити када буде одлучивао са чијим потомцима ће колонизовати марс жао ми је плиду ошишај се на 0

Ne moze se celavost porediti sa niskim muskarcima.Celava zena se moze porediti sa niskim muskarcima jedino.

Ćelavost mi nikad nije bila jasna kao izvor frustracija, ošišaj se skroz jebeno, nemoj da imaš 16 mlitavih dlaka po glavi. Nularica čak dobro izgleda u većini slučajeva
Inače prosjek ti bukvalno ništa ne znači da gledaš, pogotovo svjetski, jer ti ne daje dobru sliku jednog područja, a svaka generacija ima različit prosjek.

Nije strasna celavost.Jeste bolje imati nesto kose ali i ako nemas nije nesto mnogo strasno.

Ako ne možeš da pustiš bradu a ćelav si, isto ti je kao da si midžet

Moracu multi, a iskreno jebe me visina bas. Udaram glavom na javnim mjestima i nije mi ofirno ni malo. Udjem u neki trzni centar spucam glavom od ventilaciju, najnormalnije.

а ћелавост у сваком случају утиче на психу више него висина јер се на висину људи брже навикну интересантно је да је чак и сам елон основао ибеј да би зарадио довољно новца за пресађивање косе{тражи се извор}

A nije baš brate, jes da imaš prednost sa bradom, ali gola glava može da stoji dobro ljudima

Mislim da je svaki nizak muskarac kog sam upoznao u zivotu bio teski kompleksas, neki su bolje pokrivali to, neki slabije, ali svakako cim upoznam niskog lika uvijek pretpostavim da je otrov i budem oprezan sa njim, i nisam se nesto mnogo zajebo do sad...

плиду нефилиму кад будеш узимао стан тражи алтбау јесте скупље гријање али зато не бринеш ако ти дјеца буду као мирза телетовић

Imam niskog ortaka i što se visine tiče nije iskompleksiran jer jebe često, ali osim njega svi midžeti koje znam su kompleksaši teški, baš vidiš da su govna

@roršahMože da stoji dobro ali baš retko kome, baš baš retko, izgleda kao palac čovek jbt

Pazi imas ljudi koji bi voljeli da budu celavi (pouzdano) ali ne znam bas da bi se i neki pretjerano visok lik skratio na 160cm iskreno