Prijava

skroz okej, ja to rijetko radim jer mi je muka, ali defka je cesto zanimljivija sa linkovanjem.

како се линкује ? glupo pitanje al jbg ne znam nisam ni pokusavao.

http://vukajlija.com/definicije/novo
sve ti lepo kobjašnjeno dole desno

Danas popodne sam hteo da linkujem svoju definiciju od prepodne, jer mi se nekako inspirativno nadovezala. Setio sam se da je zabranjeno. I nisam ni napisao tu popodnevnu. Ostavio sam je za drugi put. Zašto? Jer onog trenutka kad ti iole dobra definicija padne na treću-četvrtu stranu, pala je u zaborav. Niko je više ne čita. Linkovanjem je vratiš iz polumrtvih. Naravno, ne treba preterivati ni u čemu. Linkujem kad se stvarno uklopi u priču, a od linkovanih svaka deseta je tek moja(možda i ređe). I kad tražim pojam za linkovanje, biram uvek najrealniji. Podržavam, ako nije preterano.

Pročitajte prvi post majkumu nie reč o reklamiranju nego o nečem drugom

dejanmax

Danas popodne sam hteo da linkujem svoju definiciju od prepodne, jer mi se nekako inspirativno nadovezala. Setio sam se da je zabranjeno.

Neka me ispravi neko ako grešim, ali mislim da reklamiranje svežih definicija nije zabranjeno otkako je ukinuta definicija dana. To što nije zabranjeno ne znači da nije bez veze, da ne kažem gej.
Izvinjavam se ako sam plasirao dezinformaciju.

Neka me ispravi neko ako grešim, ali mislim da reklamiranje svežih definicija nije zabranjeno otkako je ukinuta definicija dana. To što nije zabranjeno ne znači da nije bez veze, da ne kažem gej.
Izvinjavam se ako sam plasirao dezinformaciju.

Истина, рекламирање је ДОЗВОЉЕНО, чак и рекламирање тек написане дефке.

Ja mislim da je u redu i ako se linkuje nešto što bi mogla da bude potencijalna definicija. Primteio sam da neki autori požute nešto što verovatno tek planiraju da definišu ili ostave da neko drugi uradi to. Možda kao izazov ili podsetnik.

Ne čitam žute definicije. Streljajte me, rasista sam, ali ne mogu. Izgubim koncentraciju pri kraju prvog reda. Ok je linkovati poneku reč, ali svaka druga da bude žuta, mnogo je.

pa ne moras dai otvaras.

Ali najbolji su mi linkovi koji nemaju veze s vezom :D

Mnogo volim tranekse, naročito kad ih majstori okače :)