Prijava

Ček, u stvari, zar to nije za Uskrs?

Ne znam kako je za Uskrs, to valjda slave katolici. Moji seljački preci koji su zatvarani i prebijani za kilo žita i pšenice da bi neki komunistički buržuj iz bosanskih planinčina punio svoje debelo dupe na dedinjskoj vili su slavili Vaskrs.

Ne znam kako je za Uskrs, to valjda slave katolici. Moji seljački preci koji su zatvarani i prebijani za kilo žita i pšenice da bi neki komunistički buržuj iz bosanskih planinčina punio svoje debelo dupe na dedinjskoj vili зарез su slavili Vaskrs.

Mašala!

Ne znam kako je za Uskrs, to valjda slave katolici. Moji seljački preci koji su zatvarani i prebijani za kilo žita i pšenice da bi neki komunistički buržuj iz bosanskih planinčina punio svoje debelo dupe na dedinjskoj vili su slavili Vaskrs.

Moji preci su svi bili pravoslavci, i slavili Uskrs ili Vaskrs, kako god izvoliš reći. U bosanskim planinčinama. Kojima su, onako sveže poklanim, prisilno otkupljivali šljivu da bi neka srbijanska mešina mogla da se naliva rakijom. Pusti pretke, svaka čast precima, ali moja poenta je bila da danas narod koristi svaku priliku da ždere, loče, i tako to. Praznici gube smisao. Prvi maj, Uskrs (Vaskrs), Sedmi jul, Božić, dan Peruna gromovnika, nije bitno, daj da se okrene neko prase i stuče neka gajba.

КОЈА СТЕ КОМА, СЛУШАЈТЕ БЕЛА ЋАО И ЈЕДИТЕ ПИРИНАЧ

КОЈА СТЕ КОМА, СЛУШАЈТЕ БЕЛА ЋАО И ЈЕДИТЕ ПИРИНАЧ

Pf. Koje si ti govno! Slušaj "Hej slaveni" i puši mi kurac!

Pf. Koje si ti govno! Slušaj "Hej slaveni" i puši mi kurac!

КУЛТУРАН ДЕЧКО... ТАКВЕ СТЕ И ИНАЧЕ ВИ КОМУЊАРЕ, НЕОБРАЗОВАНА И ЉАКСЕРСКА ЖГАДИЈА.

Pušenje kurca uz "Hej Slaveni"? Koji trnof....

Naravno da jesmo. Marš!

ТАЈ ЈЕЗИК ДИВЉАЧКИ ГОВОРЕ САМО КОМУЊАРСКИ ЧОБАНИ СА ПАДИНА УРАЛА!

КОМУЊАРЕ КО ВАМ ДАДЕ ИНЕРНЕТ?

gamby

КОМУЊАРЕ КО ВАМ ДАДЕ ИНЕРНЕТ?
malopre

+1111

ЛАКО ЈЕ ТИТУ ДА ВОДИ ДРЖАВУ КАД МУ ЈЕ КРАЉ ВАСПИТАО ОМЛАДИНУ!!11

O, gamby, srećo, nisi sam, tu su i ovi tvoji ljubavnici...
Divno.

И ти си диван, прави мали пијонир.

Ma nema frke, i ja sam vazda bio za ljubav. Volite se, ljubite se, baš onako kao što je Dado govorio.

Па то и ја кажем, тај неки радуљица...