Prijava

Џими, контекст оружја пре двеста или триста година, па и више, није исти као и данас.

Сидрашевић
Колико ја знам о томе, то је неки црногорски обичај, да се пуца кад се роди мушко дете. Исправите ме ако грешим. Тако је мој деда пуцао кроз терасу кад добио унука, тј. мене. Иначе је црногорац па зато верујем у ову теорију.

lolo moguce da je nase.

ne shvatam zasto je to vama glupo. jebemumater ima iljadu drugih nelogicnih i glupih stvari.
nacin proslave jednostavno. Desi se nesto vazno kao rodjenje djeteta, neko slavlje, ispracaj u vojsku stajaznam, i zapuca se.
pitanje je toliko glupo, kao kad bi pitali zasto se pjeva na slavljima. proseravate se

Kao i svaki običaj, i to pucanje nema nikakav realan cilj niti neko objektivno opravdanje. Ali to ne znači da je to nužno loše i da je neki strahovit povod za nerviranje.

Nije baš da sam pacifista, ali jebeš oružje, to treba da se koristi samo kad se mora (ubice, Godzile, bića iz svemira). Onda postoji opasnost da se ispaljeni u vazduh metak vrati sličnom putanjom i ubije nekoga povr' glave. Treba i da se pođe u policiju i traži dozvola, da znaju o čemu se radi ako ko prijavi kakvu pucnjavu.

A objektivno, serem se ja na taj tradicionalni običaj. Što moram ja da strahujem ako se neko raduje? Ako ti se puca brate, imaš mjesta za to, pođi tamo i rokaj zolje i puškaraj se, a nas koje boli kurac da poginemo na vrlo glup način puštite na mir. Seronje.

не знам за остале крајеве ал на НБГ-у се пуца у дилера као славље јер ти више неће бити конкуренција. начи кад се прво одлучиш кога ћеш да убијеш, онда наваташ тог лика и пуцаш у њега да прославиш.

Bolje da pucam sa oružja na svadbi nego da jedem iz klonje ko francuzi - što zovu "ljubavni ručak."
EDIT : Zajebi pucanje neću da se štrecam nenormalan.

Вау, сад ћу да се радујем кад припуца човек коме ће неко вечерас да обљуби ћерку у брачној постељи...

Pa puca čovak - najčešće od muke kad vidi zeta, ljudovi imajte razumevanja.

Kad smo već tu da udarimo i na cepanje košulje pri rođenju deteta, strada savršeno dobar odevni predmet made in NP a u Africi idu goli i bosi.

A mogli bi da opletemo i po povraćanju nakon pijanke, to je u neku ruku nepoštovanje domaćina i onog čim te počastio, a i ŠKK si pio koji moj ako ćeš da povraćaš, stop bljuvanju!

Kao klinac sam jednu Novu Godinu proslavio u malom holandskom gradiću, Flisingenu. Zlo i naopako! Ujutro komunalci bukvalno lopatama utovaraju u kamione onaj otpad od petrdi, vatrometa i ostale pirotehnike. Znači, svugdje se puca kad se slavi.
Kod nas je takva geografija, pa većina ljudi ima nekakvo oružje, pa rokaju iz istog kad se naderu rakije. Jebeš ga, poriv taki...Kod moje babe na selu, na Božićno jutro, pijane barabe bacaju bombe (ej, bombe!) u šumu. Ali, to je Bosna...Lud narod.
Lično, nisam pipnuo oružje od kad sam slučajno opalio u zid sobe 3 sa 3 iz ćaletovog tetejca. Taj dan smo remizirali sa Hrvatima u Zagrebu, 2:2.
I prije tri sedmice na jednoj tru srpskoj svadbi, dok smo sjedili pod šatorom ispred zgrade, čekajući da izađe mlada pa da krenemo dalje, onako supjan, znojav i masan od janjetine - dobijem želju da pucam. Nemam utoku, al da sam imo - puco bih garant! Osjećaj je bio baš iskren i opipljiv. Mora da sam šaban, al štaš, tako mi došlo.

Dub

Ma ljudi, to je običaj i to se tako radi. Ko ne razumije, nema potrebe da mu se objašnjava.

Evo, rek'o vam čo'ek.

slavljenje tucanjem!
jebes metkove

Meśa
Nije baš da sam pacifista, ali jebeš oružje, to treba da se koristi samo kad se mora (ubice, Godzile, bića iz svemira). Onda postoji opasnost da se ispaljeni u vazduh metak vrati sličnom putanjom i ubije nekoga povr' glave. Treba i da se pođe u policiju i traži dozvola, da znaju o čemu se radi ako ko prijavi kakvu pucnjavu.

A objektivno, serem se ja na taj tradicionalni običaj. Što moram ja da strahujem ako se neko raduje? Ako ti se puca brate, imaš mjesta za to, pođi tamo i rokaj zolje i puškaraj se, a nas koje boli kurac da poginemo na vrlo glup način puštite na mir. Seronje.

treba da budes nenormalan baksuz da te rokne padajuci metak u vugla. a treba da si jos veci paranoik da bi se plasio toga....

Ко каже да метак мора да буде падајући? Пијан човек не зна где се налази, а камоли где пуца. Може да испали метак и под 45 степени да убије неког кроз прозор зграде рецимо.

To jeste tačno. Aj pucanje u vazduh, ali davanje puške alkoholisanim osobama nije tradicija, to je ludilo.

Što da ne? To je naša tradicija. Jedan život gore-dole. Daj mi pičke i odma ću da napravim novi. Pucajmo jer nam se može i diže a uzgred i jebe. Seh

Na svadbi Gorana i Milijane Kordić u mestu Radanovići kod Kotora, usred svadbenog veselja u nedelju 18 sati, sedeći za stolom sa ostalim gostima Radosav-Rade Đurović (30) iz Tivta izvadio je svoj pištolj, prislonio ga sebi ispod brade i povukao obarač. Mladić je na mestu ostao mrtav.

Некако ми драго кад овакви одмах умру и не пружи им се прилика да повређују друге људе. Али авај:

Metak koji je usmrtio Đurovića nastavio je putanju i
pogodio u ruku starog svata Nenada Kordića (40) iz Kotora. On je prevezen u Ortopedsku bolnicu u Risnu, gde je operisan i zadržan na lečenju.

To je naša tradicija.

Znam da troluješ, ali ko što neko reče, tradicija je i sečenje klitorisa trinaestogodišnjim devojčicama u severnoj Africi. Negdje se mora povuć crta, a ja mislim da je ta crta kod pijanaca. Baj d vej, nešto se mislim da li bi mogla postojati neka bezopasnija verzija ove pojave, tipa da se puca, a da ne postoji mogućnost da se iko povredi, ćorci i taj rad. Tako sve strane budu zadovoljene.

Znam da troluješ

Mислим да је само била саркастична.

Mislim da nije žensko:) Pisala je u muškom rodu, lolo.

На профилу пише женско.
Знате шта, сит сам вас полно недефинисаних!