Prijava

Ja samo želim da podelim radost sa sugrađanima (i sugrađankama, naravno) povodom dobijanja preporuke za razmišljanje o predlogu razmatranja uzimanja Srbije za izbor kandidata za status kandidata za pristup EU.

Dragi Srbi dabogda vam Džimi bio predsednik i sve vas pobanovao!

Срби, Сретена за прецедника.

TAKO JE
Masoni i Jevreji STOP

Srbi, priznajte da je gibanica slovenačko nacionalno jelo.

Srbi, priznajte da hoćete u EU samo da bi opet bili s Hrvatskom, vašom starom ljubavi, nikad prežaljenom pičkom.

Срби спремите се за Турке, шта ће вам Европа у животу ?

Preporučujem Srbiji da se izvuče! :D

SRBI UVEDITE VODOKOTLIĆE U STANOVE!

Док се Србија не извуче нема спаса за њу :Д
Можда ми буде мото ако се кандидујем за влас'...

Glasajte za Trišu! Ionako imate triper momentalno na vlasti!

Па ја бих препоручио лососа са роштиља у сосу од црног вина.

Počnite da koristite štapiće za uši.
Postavite WC šolju u kupatilo.
Prestanite da bacate štapiće za uši u WC šolju.

Preporučujem da vozite sredinom, ne bi li vas šta spucalo.

SRBI- pripojite RS sebi i stavite Dodika za glavnog poglavara svega.

SRBI ODBANUJTE CARU I USPOSTAVITE CAREVINU!

Pazi, ne bih da ti spemujem temu, ali ovo ti prijateljski kažem: Vukajlija je čitan sajt, pazi šta radiš! Tvoje misli su krajnje neevropske.
Sutradan možda osvaneš na tv b92 kao ultra-nacionalističko-nacističko-komunistički faktor koji ometa saradnju Srbije sa EU, a povezan je sa pokretom "Obraz", onim bilmezom što je prekinuo utakmicu u Đenovi, ubistvom Zorana Đinđića i naravno posredno i sa onim zlikovcem od čoveka - Koštunicom, a preksutra već i na Haškoj optužnici, ko zna.

Pazi, ne bih da ti spemujem temu, ali ovo ti prijateljski kažem: Vukajlija je čitan sajt, pazi šta radiš! Tvoje misli su krajnje neevropske.
Sutradan možda osvaneš na tv b92 kao ultra-nacionalističko-nacističko-komunistički faktor koji ometa saradnju Srbije sa EU, a povezan je sa pokretom "Obraz", onim bilmezom što je prekinuo utakmicu u Đenovi, ubistvom Zorana Đinđića i naravno posredno i sa onim zlikovcem od čoveka - Koštunicom, a preksutra već i na Haškoj optužnici, ko zna.

http://www.youtube.com/watch?v=zzivEifPVO8

Generale hvala na upozorenju, primljeno k znanju.
Joj al me podseti ova tvoja rečenica na jedan stih
MOJE SU OČI ŽUTE, MOJE SU MISLI CRNE
JA NE VIDIM DALJE OD DRUGIH JER NEĆU DA VIDIM KRAJ :)))

Preporuka Srbiji- Izbaciti filmove u kojima se pojavljuju dijalozi kao što su ČIKO ČIKO JE L' SAV OVAJ HLEB TVOJ?!

Vidi Eclipse, što me je je zajebala, a ja njen obožavalac :)
Sestrelex, ko piše takve stihove u kojima na kraju ostavlja smajli?

Dobro, smajli je buraz iz ličnih razloga, neki zenički demo bend bio, ali pazi što su dobri stihovi pa kaže U mraku ima svjetla, samo ga treba naći i tako to.
Nego daj neku preporuku, makar da ne diramo kerove ili tako nešto.