Koju knjigu trenutno čitaš?

  1. Ahahhaha
    Divni ste momci bas
    Elem Vivaldi je turbofolk ozb muzike
    Msm barok generalno
    Al ja volim seljanka
    Masnu 'ranu I Vivaldija xD

  2. Ti to sad i s nama flertujes jel

  3. Ne.
    Salim se.
    Nije sve flert.

  4. Ma ja sam seljak pa zato lepo pitam da ne nagadjam

  5. A i saban sam isto

  6. skoro jednoglasno izglasano xd

    čitam Crveni petao leti prema nebu, gde je onaj Valdemar sad da prodiskutujemo Bulatovića malo

  7. Pa ne znam ko je glasao da nisam

    To bih voleo da saznam i ko mi je preporucio reventanta da gledam bi isto voleo da saznam

  8. Ti to sad i s nama flertujes jel

    Ne.

    Asam je istrenirao eheh reci

  9. Pa to moze samo batinama nema druge

  10. Neko pesnajama neko bodlerovim stihovima, zavisi od kućnog vaspitanja ;)

  11. Čudno je to kako nema novih muških članova već godinama, ali se zato novi ženski pojavljuju na svakih 10 dana.. sumnjičav sam malo..

  12. Ja danas rekoh negde da se ja samo nadam da imaju manji kurac od mene i meni dosta

  13. Жељезнички приручник из 1948. Хаха.

  14. Arheološki leksikon BiH
    Interesantno štivo lol

  15. Упоређујем овај стари приручник са новијим правилницима и упоређујем дефиниције и није се нешто измјенило од тада.

  16. haha kolko je zapata pao u ambis, od kad su ga izjebali oni majmuni i od kad je izjebao sam sebe onom govnarskom temom bas rezi na sve

  17. haha ovim mojim postom vuajlija jednako parovi

  18. koza kurcio malaparte, tek sam poceo, nervira me sto ima previse fusnota

  19. koza kurcio paninaro xd

  20. Moram da preporucim knjigu Dzozefa Kelera - Kvaka 22, neopisivo dobro, istovremeno uradak na besmislenost rata i homor u punom sjaju, u toj meri da sam bukvalno par puta morao da legnem na pod gicajuci se.

    - Samo gubiš vreme - morao je da mu kaže doktor Danika.
    - Zar vi ne možete da poštedite letenja nekog ko je lud?
    - Naravno da mogu. I moram. Postoji propis prema kome moram da poštedim letenja svakog ko je lud.
    - Pa zašto onda ne poštedite mene? Ja sam lud. Pitajte Klivindžera.
    - Klivindžera? A gde je Klivindžer? Nađi mi Klivindžera da ga pitam.
    - Pa pitajte onda bilo koga drugog! Svako će vam reći da sam lud.
    - Oni su ludi.
    - Pa zašto onda njih ne poštedite?
    - Zašto ne zatraže od mene da ih poštedim?
    - Zato što su ludi, eto zašto.
    - Naravno da su ludi - reče doktor Danika. - Upravo sam ti rekao da su ludi, zar ne? A ne možeš da prepustiš ludacima da procene jesu li ludi ili nisu, je l' tako?
    Josarijan ga trezveno pogleda i proba drugačiji pristup.
    - Je li Or lud?
    - Naravno da je lud - reče doktor Danika.
    - Možete li njega da poštedite letenja?
    - Naravno da mogu. Ali najpre on mora da zatraži od mene da ga poštedim. Takav je propis.
    - Pa zašto onda on ne traži od vas da ga poštedite letenja?
    - Zato što je lud - reče doktor Danika. - Mora da je lud kad još leti na borbenim zadacima, a toliko puta je jedva izvukao živu glavu. Naravno da mogu da poštedim Ora letenja, ali on to mora najpre da zatraži od mene.
    - Je li to sve što treba da učini da bi bio pošteđen letenja?
    - Sve. Neka samo zatraži od mene da ga poštedim.
    - I onda možete da ga poštedite?
    - Ne. Onda ne mogu da ga poštedim.
    - Hoćete da kažete da tu ima neka kvaka?
    - Naravno da ima kvaka - odgovori doktor Danika. - Kvaka 22. Ko god želi da se izvuče iz borbe u stvari nije lud.

    Bila je samo jedna kvaka, a to je bila Kvaka 22 koja je govorila da je briga za ličnu bezbednost pred opasnostima koje su stvarne i neposredne proces racionalnog uma. Or je bio lud i mogao je da bude pošteđen letenja. Trebalo je jedino da zatraži da bude pošteđen; ali čim bi zatražio, ne bi više bio lud i morao bi da i dalje izvršava borbene zadatke. Or bi bio lud kad bi i dalje izvršavao borbene zadatke, a duševno zdrav kad ih ne bi izvršavao, ali ako je bio zdrav, morao je da ih izvršava. Ako ih je izvršavao, bio je lud pa nije morao; ali ako nije hteo da ih izvršava, bio je duševno zdrav i morao je.

    Josarijan je bio duboko dirnut apsolutnom jednostavnošću Kvake 22 i zviznuo je u znak divljenja.
    - Strašna je to kvaka, ta Kvaka 22 - primetio je.
    - Nema bolje - potvrdi doktor Danika.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.