Koju knjigu trenutno čitaš?

  1. Ja ne mogu vise da citam krimi sranja, bukvalno sam zainteresovan samo za ove psiholoske, istorijske i eventualno neku autobiografiju.

  2. Car mi je preporucio neku knjigu o konkvistadorima na engleskom al se ne mogu setit imena, a njega nema na vuki vec dugih devet dana jebem ga bas, odose nam svi intelektualci :/

  3. upravo sam zavrsio Upitaj prah od fantea, dopalo mi se bas

  4. Ne verujem ali mi se i ova cini dobra nesto kao putopisi jamesa cooka

  5. Доста је нахваљена, а лик који ју је писао доста често залази у ту тематику.... Нови свет и тако то....

  6. upravo sam zavrsio Upitaj prah od fantea, dopalo mi se bas

    Slobodno nastavi sa ostalim romanima. Još više će ti se dopasti kao celina

  7. Čitam Siorana, "Krik beznađa", po drugi put. Obožavam ga

  8. jel ima negde da se skine pdf od siorana

  9. Koliko znam, imaš knjigu razgovora sa njim u tom formatu. Za ostale knjige ne znam. Ali tu bih ti prvo preporučio, ako ga nisi čitao. Sjajan uvod u njegovu filozofiju

  10. ma nasao sam samo jednu knjigu od njega, mislim da je ta knjiga razgovora.a za krik beznadja sam cuo al ne mogu da nadjem

  11. Pročitaj prvo tu, nećeš se pokajati. Ako ti se dopadne humor, njegova razmišljanja, uzmi "krik..", pa "zli demijurg" npr

  12. ok tnx, ta mi je sledeca na repertoaru

  13. Remark- Na zapadu nista novo, danas zavrsih.
    Nije da sam nesto nacitan ali ovo ide u top 5 knjiga koje sam procitao u zivotu sig

  14. Je l beše u tom romanu postoji scena umirućeg konja između rovova?

    Čitam Vrbe od Blekvuda. Majstor horor priče

  15. Je l beše u tom romanu postoji scena umirućeg konja između rovova?

    Da,odatle je. Fantasticno.

  16. Три ратна друга - Ерих Ремарк.
    Да ли волиш алкохол да просипаш у себе?
    Да ли волиш добре елегантне женске?
    Да ли волиш да возиш аутомобил сточетрдесет километара на час и више ?
    Да ли волиш да се побијеш са мангупима у кафани или на улици?
    Ово је онда књига за тебе.

  17. Ako volim samo tačku dva smem li čitati

  18. velikiblek
    Remark- Na zapadu nista novo, danas zavrsih.
    Nije da sam nesto nacitan ali ovo ide u top 5 knjiga koje sam procitao u zivotu sig

    Ја имам неки поремећај у глави изгледа па све идем наопако. Прочитао сам црни обелиск, три ратна друга, и ноћ у лисабону, ал никако његову најбољу књигу како кажу

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.