Prijava

Konacno je na red dosao Grof Monte Kristo, odgađao sam dugo i samo mogu reći, nije ni čudo što omladina ne voli čitati kad nam uvaljaju da za lektiru čitamo necistu krv umjesto ovoga npr

Bora Stanković je za Aleksandra Dumbass-a izmislio pisanje.

Alhemičar Paulo Koeljo, meh za sad 5/10

Zap znam da ti je zemljak s juga, ali necista krv nije bas za lektire ni u srednjoj skoli, a dumbass bi s grofom zainteresovao i stare i mlade

Bora Stankovic- brilijantne analize nostalgije, tuge, samoće i strasti

Aleksandar Dima- Brt LIKA ZATVORE KAPIRAS I ON POBEGNE I KRENE IM SE SVETI BAJO MOJ.

Pročitaj Bibliju,
I budi spreman da te najbliži izdaju

Što će nam svijet u kom smo prodali dušu
Prizvali sotonu, gromove i sušu

Što će nam svijet u kom smo prodali dušu
Prizvali sotonu, gromove i sušu

"Za sreću je dovoljna šoljica kafe" od Tošikazu Kavagučija.

oni ne znaju da ja suptilno trolujem haha kad god se setim ismejem se

Ante Tomić - Što je muškarac bez brkova
Nije loše, zabavna knjiga.

Super je Ante Tomić. Ima i "Čudo u poskokovoj dragi". Odlična

nasuprot-uismans
dobro je/preporuka

Oldos Haksli, Vrli novi svijet

Ej ej to je trebao da procita cara

ja sam došao do 40. stranice, zasad ništa posebno... mislim u suštini, sve ono kako sam zamišljao tu knjigu da će biti, takva otprilike i jest, bez nekih iznenađenja... Ali vidjeću kako će se dalje odvijat, oće li biti nekog zapleta...

Sapijens - Kratka istorija ljudskog roda

Haha sad ces prizvati trajforsa jer si uzeo da citas hararija

Završio sam "Vrli novi svet". Dobra je knjiga stvarno. Mnogo toga liči na današnji svijet, a ima i dosta zanimljivih likova. Iako knjiga generalno kritikuje progres, ima na par mjesta i dobra odbrana svega onoga što se dešava u vrlom novom svijetu, tako da ipak svako može da odluči za sebe šta je bolje. Knjiga generalno što više odmiče to je bolja i zanimljivija, svakako vrijedi pročitati. Kulminacija na samom kraju.