Prijava

Брункуце, бирократо, зашто стајеш на пут човеку са најбољим намерама?

БИИИИИРОКРАТЕЕЕЕ
ХОЋЕ ДА НАМ ЗАБРАНЕ
ДА МИ ГЛЕДАМО ПОРНИЋЕ
СПУТАВАЈУ НАМ КУРЧЕВЕЕЕ!

ЕЕЕЕЕЕЕРЕКЦИЈУУУ
НЕЋЕТЕ ОБУЗДАТИ
ДРКАЋЕМО ЗА СЛОБОДУ
СВУДА ЋЕМО СВРШИТИИИ!

To mycla, džojn d klab , delujes malo isfrustrirano..ova tema će ti pomoći:)

питам се на шта мастурбирају девојке јел на црнце са великим курчевима или на лезбејке ?

Verovatno na nekog koga poznaju i u koga su potajno zaljubljene..ne verujem da se lože na hardkor kao mi muškarci.

@racku možda na gejeve?

ја мислим да су исте по том питању, баш ми тај прича да су нежније и све то не пије воду, знам по искуству да су штреберке много боље у кревету и слободније него оне што се трипују и тако.. ал ко ће га знати кад ћуте и нису отворене. : )

Kad se ima ide se na Brazzers HD 8|
Imam ortaka hakuje profile, prodavacu jeftino :)

знам по искуству да су штреберке много боље у кревету и слободније него оне што се трипују и тако..

mozes li nam reci malo vise o tome?

па ето није баш штреберка разумеш али оно одличан је ђак, нико не би рекао о њој нешто тако, и оно једне вече њој празна гајба и звала ме да дођем, и брате не да је добра била него оно врх баш, а такође било је више риба које изгледом јебу буквално, али у кревету ништа посебно, све се нешто намештају ништа им не одговара итд.. мислим то су примери из мог искуства. може бити глупост а може бити и добро шта знам.

Ej, one mirnije i povučenije su neverovatne u krevetu..a one sto su kurvičave su obično kao džak da trpaš

БИИИИИРОКРАТЕЕЕЕ
ХОЋЕ ДА НАМ ЗАБРАНЕ
ДА МИ ГЛЕДАМО ПОРНИЋЕ
СПУТАВАЈУ НАМ КУРЧЕВЕЕЕ!

ЕЕЕЕЕЕЕРЕКЦИЈУУУ
НЕЋЕТЕ ОБУЗДАТИ
ДРКАЋЕМО ЗА СЛОБОДУ
СВУДА ЋЕМО СВРШИТИИИ!

KOBJASNIJO

хех сад ми паде на памет тема ''на шта тренутно мастурбирате?'' хахах ал јбг нема линковања, проклете бирократе

Има већ једна јако лепа тема о актерима филмова за одрасле, а за мало креативније постоји и она ''идеје за порниће'', па навали народе.