Teret@n@

  1. Ево , овакво је и моје мртво , само са обе руке надхват , стоп енд го.

    Ovaj lik sretne medvjeda, udari medvjeda, obori ga jednim udarcem i onda da dedliftuje. Koja snaga, prejeben je!! A i izgleda sjajno.

  2. I ima noge ko tinejdžer.

  3. Константин Константиновс , без појаса, одела, гуртни ичега , само креда и сирова снага , и остали видеи су му зајебани :))

  4. I ima noge ko tinejdžer.

    I ja sam to primetio.
    Noge su mu duplo manje od ruku.

  5. http://www.youtube.com/watch?v=QFesjbNd-D4&feature=related

    Nisam ni skontao naziv klipa, ljeba mi, mislio sam saće lik čučanj da sabija, kad ono kurčina, lagano džerknu četvrt tone xD

  6. Ljudi trzaj i nabacaj mani te se reci tipa dzerkovanje i tako toga :)
    kad vec imamo nase reci...

  7. Размишљао сам да почнем са тренирањем веслања, па реших вас да питам шта мислите о томе, да ли имате искуства са веслањем?

  8. Aj, ba, lingvista, manje priče, više rada :D

  9. Svarog, imam ja malo iskustva sa veslanjem. Za ovaj raspust sam trenirao sa Zvezdom na pripremama, kao da vidim kako to ide. Imao sam posle i ozbiljnu ponudu da idem u BG kod njih, upišem školu i budem u njihovom domu, sve za dž, al' nisam hteo. :) Nije to loš sport, zahteva dosta snage i kondicije, pogotovu kad treba da izvučeš svoj max. na 2000m koliko je svaka trka. Samo kažu da treba minimum 6 meseci da naviknes dupe na jebeno sedište u čamcu, nevidjeno je neudobno. Još ako si u skifu (ono kad si sam), 2 sata ti traje trening i skoro si celo to vreme sam sa sobom, moraš da budeš ili od čelika, ili malo onako... lud, da bi psihički izdržao. :) Ima tu još par mana (najviše mrzim što je čamac ekstremno neudoban), al' ono, probaj, možda ti se svidi.
    P.S. Ide zima, tako da se sad trenira samo na ergometru.

  10. ahhaahhaahahahahhhahahahhahahahahaaahahhaah

  11. Blodr@yne, хвала што си поделио искуство... :) Пробаћу, па ћу видети..

  12. http://www.youtube.com/watch?v=BzlJ_xDzmdg КАКВА ЛЕГЕНДА!

    ЕДИТ: http://www.youtube.com/user/OfficialBarstarzz
    Лаки, стави овај канал у први пост, као алтернативан начин вежбања, сопствена тежина тела... :)

  13. Лоло , признај да си ово видео од Никсе ?

    Ставићу , рекли ми и Шеди и Таз да ставим неке ал беше ми мрско , наћи ћу све то и ставити ...

  14. Лоло , признај да си ово видео од Никсе ?

    Јесам, баја ставио на свом профилу...

  15. http://www.youtube.com/user/nirose9 Лаки, метни и овог, лик је луд...

  16. dedi svaka cast,ali ovaj drugi liknk je sranje. presrao je lik,umesto da pazi na formu,da se ne njise, da se spusta polako i da pazi na polozaj ruku on izvodi nesto sa tegom...glupost
    ne kazem da nije jak,ne vidim svrhu toga sto on radi.

  17. kako se vi rijesavate jakih upala nogu nisam ih odavno radio trbam sutra da rukam a ne mili mi se kad znam da necu moci da sepopnem ili jos gore sidjem niz stepeice

  18. shady
    nemoj si ljubomoran

  19. bobibilder, истегни се дооообро након што одрадиш ноге. Читао сам негде да при напону мишића, млечна киселина се скупља у деловима мишића, и то проузрокује бол. Е сад, да ли је тачно - не знам, али пише да се истезањем може у великој мери смањити та бол.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.