Ubistvo Gadafija - Laž ili istina?

  1. Ја сам мало млађи Свароже, па се често запитам јесмо ли заслужили да нас тако јебу?

  2. Интересантно је колико је људи тамо на покојим темама срало по Титу, а овде љубе Гадафеја. Ал' добро, научиш се валда међ' овдашњим народом да не тражиш неки смисао и логику у било чему, јер их неш наћи.

  3. Лол, као да нема разлике између Гадафија и Тита.

  4. Ја сам мало млађи Свароже, па се често запитам јесмо ли заслужили да нас тако јебу?

    Које си годиште? :)

  5. Не слушај Муриња, он је рођен за време бомбардовања. :)

  6. Warner von Latinsche

    Интересантно је колико је људи тамо на покојим темама срало по Титу, а овде љубе Гадафеја. Ал' добро, научиш се валда међ' овдашњим народом да не тражиш неки смисао и логику у било чему, јер их неш наћи.

    Шта си хтео да кажеш овим?

  7. Мислим да не зна ни сам.

  8. Не видим места за забуну у оном горе што рекох...

  9. Svašta Latinče, ja ne vidim ni trunku sličnosti, Gadafi je nosio 'aljinu.

  10. Može se podvući određena paralela između Gadafija i Tita, mada poprilično mala, al' može.

  11. Ма нема никакве сличности реално, што се дефинитивно може закључити из тога што се различито зову. Реално.

  12. Мислим да је овде дат коначни одговор- умрео је, и то крајње неславно.

  13. Moja keva reče - mnogo mi je krivo. Kao da mi je rod umro. Mislim, rođak iz inostranstva, ali baš drag. E to je to.

  14. Laž?
    Sigurno! Eno ga,tajno upravlja Libijom!

  15. Јеботе, ал' је теби досадно.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.