Prijava

Размишљ`о сам о овоме и баш ме занима. Редовно се сусрећем са тим да неки мој ортак или познаник кад му је кер "непослушан", он му опали пар васпитних шаком ил новинама. А рецимо нисам никад чуо да је неко тукао мачку јер је непослушна, или папагаја. Ил корњачу. Па ни хрчка.

Пси су наши највернији пријатељи, а ми их опет бијемо да би их издресирали. Чему то? И одакле та навика?

Zato sto jedini imaju muda da se posibaju, tacnije i mravojedi imaju al ko je jos dovoljno kul da ima mravojeda za kucnog ljubimca...
btw mravojed bi na keca dobio pita bez problema....

lolo sta ce hrcak ili kornjaca durade?
nego tuku se i macke po njusci kad se pokenjaju dje ne treba. dovedes je na mjesto kenjanja da onjusi i onda je nalupas po njusci novinama, i kao nece vise....

лош је наслов. Треба да буде "који се дресирају батинама" овако испада зашто се керови крљају међусобом, као што је вероватно бојан екстрим сконто

Ја у животу нисам ударијо пса.

Али сам зато пар пут мотком ћушнуо кајмана, кад буде превише агресиван.

Ja bijem i mačke i puževa bez razlike.

лош је наслов. Треба да буде "који се дресирају батинама" овако испада зашто се керови крљају међусобом

To sam i ja pomislio dok nisam pročitao uvodni post. :)

Zašto se dresiraju batinama? Jebiga, radilo je sa crncima.

папагаја не мож да удариш јер ем би му тешко пало, у смислу мож се озбиљно повреди, ем не може ништа да научи на основу тог преваспитавања па да се други пут понаша како доликује. притом они углавном и нису несташни.

мачку мож понекад да удариш по буљи и она запамти па следећи пут неће рек тако да скочи на сто.

са корњачама и хрчцима исти случај као са папагајем.

Ja sam čuo da neki ljudi šamaraju majmuna. To mi isto deluje kao dresiranje batinama. :/

Ja mog dzukca retko opalim dobio je samo jednom dobre batine jer je izleteo pred kola uglavnom posluša samo treba raditi snjim da skapira šta oćeš recimo naučio sam ga da pre spavanja ode da kenja jer spava u kući da ne bi lajo ko blesav celu noć ode i vrati se sam u kuću.Ne treba tući pse jer sve mogu da nauče i bez toga samo treba biti uporan al jebi ga objasni to nekom ko je ubeđen da samo tako možeš naučiti psa da sluša

Zašto tučeš psa decxko?!

Video sam par puta da je i mačka dobila po njonji, no ona odmah pobegne, dok ker nije toliko spretan. Sve zavisi koliki je gazda idiot.

Ja sam čuo da neki ljudi šamaraju majmuna. To mi isto deluje kao dresiranje batinama. :/

Ахахахахахахахахаха ТООО!!

Nisu. I deca se isto dresiraju batinama.

Uuuuu.... Nemoj pogresno protumacite.

Ma sam par puta spicio macku jer mi je skocila na glavu dok sam spavao. Da sam mogao da je stignem, zapalio bih je brenerom.

Da sam mogao da je stignem, zapalio bih je brenerom.

Poznajem jednog lika koji je to uradio. Doduše, nije brenerom, nego parfemom i upaljačem. Mačka je preživela, samo je dugo furala nularicu :)

Lolololo. Ne bih ja nikad tukao zivotinje, ali kad ti skoci na glavu u sred sna... Sunce ti jebem. Poludeo sam.

Dovoljno ih je uhvatiti za slabinu (predeo ispred zadnjih nogu) i to je to....