Prijava

Благо овим аниме косплејерима они знају у шта да се маскирају и где да нађу.

Imam par slika, ali moze li neko da mi objasni kako da ubacim ovde sliku sa kompa?

Aploaduješ na imageshack.com i kopiraš link.

dvoumim se izmedju kraljice srce i ejmi vajnhaus...ovo drugo mi se posebno svidja jer maska podrazumeva da se ubibim ko dupe pre nego sto odem negde.
na tom imaginarnom vukajlija maskenbalu bi naravno dosla kao svoj avatar

Prosle godine je bio do jaja maskenbal za 1. april. Ja i ortak se maskirali u ciganke http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/199501_178160608898876_100001148156237_390957_7354322_n.jpg
Jel zna neko hoce li biti negde neki maskenbal u Bgu ovog vikenda?

Za vikend ne znam, bice u ponedeljak u klubu Cvetkovic. :)

Како треба полити бензином, и запалити све људе које свршавају на маскенбале, поготово на најзиљавије нешто што постоји, а то је јебена Ноћ Вештица. Притом довести чланове породица да их гледају како горе. Мораш баш да си оперисан у мозак за тако нешто. Када упоредим себе са особама које ми признају да иду на јебене журке за ноћ вештица, или не дај боже маскенбале, осећам се супериорно и курчина ми се удрви од набоја самопоуздања.

Burzum

Како треба полити бензином, и запалити све људе које свршавају на маскенбале, поготово на најзиљавије нешто што постоји, а то је јебена Ноћ Вештица. Притом довести чланове породица да их гледају како горе. Мораш баш да си оперисан у мозак за тако нешто. Када упоредим себе са особама које ми признају да иду на јебене журке за ноћ вештица, или не дај боже маскенбале, осећам се супериорно и курчина ми се удрви од набоја самопоуздања.

Не знам да ли сам већ постао досадан, али морам поновити још једном. Буки, ај лав ју ♥♥♥

Тај рад. Најгори су ми они сајбер готх фегети каcе окупе њих 50 са гас маскама и инфузијама јебеним и иду по граду као гомила имбецила, начи гази не гледај.

Бурзуме, оплоди ме.

Nata4Mika

Бурзуме, оплоди ме.

Девојко, стани у ред. Прво мене, па онда жене, тако смо се договорили.

Или оне манга клинке, јебени рил лајф хентаи. Мада то колико год било имбецилно добро је за подсмевање из угла посматрача и наравно дркање курца, јер има одличних берли лигл и слајтли андерејџ примерака. Обећао Пјер88 да ће једном да ме води у Андер, када буде било то. Емо цаве, ово оно.

Burzume idem i ja, ako nešto navatamo možemo da se kurčimo ovde. A i ako ne navatamo, opet možemo lolo

:чека у реду:

Да брате, али прво морамо да се нациркамо и надувамо, јер само такав могу да натерам себе да одем на место где се тинејџерке облаче као мале јапанске анимиране дроље.