Prijava

Нашао сам на улици 200 поцепаних динара. Мало су поцемани на ивици, једно 1 цантиметар, али се јасно види. Да ли има неко неки начин или фору како да подвалим тај новац? Хвала.

Kad kupuješ nešto za neku veću kintu, samo staviš ispod, recimo, još jedne novčanice od 200 i daš i ćao. Meni je prolazilo više puta.

Саче Костић, само моменат.

Baci ga na ikonu!

kizo

Baci ga na ikonu!

Царе!

kizo

Baci ga na ikonu!

hahahaha

Baci ga na ikonu!

Zaplakah. :)

Саче Костић, само моменат.

Izvin'te, ljud sam. Morao sam da popravim frizuru.

Baci nekoj trafičarki za cigare, okreni se i odšetaj. Ne pada njoj na pamet da trči za tobom zbog 200 dinara.

Baci ga na ikonu!

АХХАХАХАХА!!

Pošalji Kaizenu poštom, možda ti da ktitora.

ej zaboravih da pitam je li 200 dinara u papiru ili je kovanica, ako je kovanica tesko ces je ikome uvalit' pocijepanu

Meni automat primio pocepanu pedeseticu. Lajk a bos.

Примиће ти поцепане паре, битно је да оно срање по средини није откинуто не знам како се зове.

Pročitala sam "Kako da uvalim pocepan kurac". Hahaha.
Poslušaj Kizu. On zna.
Ili pljuni pa zalepi ciganinu na čelu mamu mu cigansku jebem ja

hahaha lucija prelijece sa teme na temu :D

zalepiš selotejpom taj centimetar.

Није битно ништа од тога што сте навели. Једино што је битно код новчанице да би она имала пуну вредност јесте да није оштећено више од 50%. Ако имаш типа 60% новчанице(знам да није тако, али претпостаимо да јесте) одеш у некадашњи СДК, не знам како се то сад зове и они ти замене за нову. Или ти одради то неко ко тамо предаје пазар, ваљда има још коректних приватника који би ти помогли. Ако неког познајеш од њих лично. ТО је цела памет.

Није битно ништа од тога што сте навели. Једино што је битно код новчанице да би она имала пуну вредност јесте да није оштећено више од 50%. Ако имаш типа 60% новчанице(знам да није тако, али претпостаимо да јесте) одеш у некадашњи СДК, не знам како се то сад зове и они ти замене за нову. Или ти одради то неко ко тамо предаје пазар, ваљда има још коректних приватника који би ти помогли. Ако неког познајеш од њих лично. ТО је цела памет.

koja procedura za 200 dinara

Kupiš nešto za 199 dinara, pa kažeš "U redu je"...od uzbuđenja niko neće obratiti pažnju na tu falinku :)

Јембеш га, Маготе, таква је процедура за сваку папирну. Нисам ја измислио :(

jest dankane, ali na 200 dinarića dok ti uzmu proviziju, vjerovatno ti ostane za pivu ispred trgovine...