Prijava

sad bas ponovo procitah ono sto je napisao kizo

Baci ga na ikonu!

lololol koji bogohulnicki savjet

jebote koja ste vi sirotinja, i ovaj otvori temu za 200 dinara, a u pičku materinu kuda plovi ovaj brod?

Е, подсти ме лепо Бури. Мислим да СДК не узима провизију, али ће мењачница да му такође прими и одузме типа 20 посто, то си ме лепо подсетио.

koja procedura za 200 dinara

Daš im oštećenu novčanicu, platiš 20 dindži i oni ti daju novu novčanicu. Radila sam to više puta.

Radila sam to više puta.

Jesu li bile kada u pitanju veće cifre?

I od 10 dindži i od 500. Jednom sam novčanicu od 1000 din zamenila. Tako mi i treba kada ne pregledam dobro džepove pantalona pre turanja u veš mašinu ili kada mi u prodavnici uvale pocepanu.

Ja to radim iz ljubavi.

Koristi kontracepciju ko zna kakvih bolesnika ima.

Види овог трола....

Lucija, Lucija. Ti si neki bolesni trol majke mi. Nije ti uspelo.

Traži da ti usitne u kineskom butiku. Obavezno daj Kineskinji/Kinezu, a ne Srbima što rade.

Obrneš turu u nekom klubu, ispaneš džek a konobar neće ni gledati u njih...

Obavezno daj Kineskinji/Kinezu, a ne Srbima što rade.

Ščula Lucija? Da nađeš nekog kineza. Viš kako to Pekki zna iz iskustva.

Мислим да
СДК не узима провизију

Dankane, SDK-a ne postoji od onih PDV reformi oko 2003. Privatnici sad uplacuju pazar u poslovnim bankama.

Uđeš u neku prodavnicu pred sam kraj radnog vremena. Bolje u neku u tvoj kraju gde te znaju, jeste, ispadaš đubre, ali pre će proći. Počneš da smaraš već umornu prodavačicu sa idiotskim pitanjima o kući, porodici, njoj, o faksu njene sestre sestričinine ćerke i tako to. Kad je pošteno udaviš zalepiš se za nešto na meru, nabolje za semenke, najsitnije su i tu zajebavaš bukvalno u semenku, znači ,,nemojte ovu, trula je, ona tamo je sočnija'' i na kraju kad je totalno izmorite pružite joj savijenu novčanicu i dok ona poseže za njom pitaj je nešto,ali odjednom, drekni, da se štrecne, pitaj da li je istina da (dodati nešto na šta će sigurno rado odgovoriti, nešto škakljivo o njenoj porodici, vama rekla baba Radmila sa prvog sprata u zgradi pored). Neće ni pogledati novčanicu (ali na dodir bar da valja, prodavačice imaju dodir za pare nemo'š verovat' kakav), pričaće, a i ovako je kraj radnog vremena, smorio si je i već ti jebe kevu u sebi. Uspelo pun kurac puta, uvaljivali smo na ovu foru i stare novčanice sa milijardama na sebi bez problema.
Ili jednostavno uzmi selotejp i zalepi te pare.

Ladno lik otvorio temu za ovo...
Malo savijes tu pri kraju,nece ni primetiti,mislis da njih zabole kurac sad tu nesto da proveravaju.

Дај брате згужваш је са осталом кинтом и само треснеш на шанк бре!

Иначе, мене занима како да увалим поцепан курац. Пошто сам ја Муслиман, па сам стога и обрезан, занима ме како да га увалим да ова ни не провали да нема капицу?

Dogi stajl Lole.

Tresneš je o šank i poslužiš se preostalom ki(n)tom.

Мени су буразери поцепали 20 евра на пола. Како то да увалим??? :)