Prijava

1998 - ne pamtim sAmo prvenstvo, samo hype koji je bio tog leta
2002 - kupovao album sa sličicama, ložio se kao majmun, fudbal me generalno slabo zanimao. Ložio se na brazilce.
2006 - omiljeno prvenstvo, mada sad kad se setim bilo je dosta čudnih timova tipa togo, t&tobago itd. odgledao sam skoro sve mečeve. Navijao za nemce.
2010 - slabo sam pratio, takođe se razočarao u naše pacere.
2014 - skoro podjednako dobro kao 2006, puno golova, polufinale za pamćenje, do jaja prvenstvo. + nema nas, kućeš bolje. odgledao 90+% tekmi.

@Bullet2

Да, да... У праву си, није ни Португал игр'о, њих сам заборавио. Нисам 'тео да кажем да је Шведска јача, него то ми омиљена екипа и за њих увек навијам кад не играју наши :Д, али су тих година после оног СП '94. мало затајили.

али су тих година после оног СП '94. мало затајили.

Znaš li možda zbog čega? Čuo sam da im se Brolin u to vreme povredio i da se zbog te povrede sušio godinu dana, ali to je opet samo jedan igrač...?!

1998 године одгледао сваку утакмицу у директном преносу осим енглеска тунис и дан данас ае сећам једино ми криво што се бацила сенка на цело првенство финалним мечом и спекулацијама да је намештен. Што није далеко од истине. Иначе навијао поред наших стандардно за мексико и камерун, нису се баш прославили :) :)