Prijava

Arbitrarno.
To je poenta. Cele. Jebene. Diskusije.

mora da 30% i više varijabiliteta analiziranih karakteristika ode na međugrupnu različitost.

http://www.allanimalsites.com/news/gallery/turkish-angora-cat/turkish_angora_cat_1.jpg

Hjoooj, taj sofizam ti je tako pun rupa k'o i tvoj mozak.
Ne znam da li si viđao one čudne artefakte: izgledaju kao tanka, savitljiva pločica, pa onda mnogo njih povezano na jednu gomilu... Mislim da ih zovu knjige. E, probaj da upotrebiš jednu. Umeju da budu zanimljive.

Arbitrarno.
To je poenta. Cele. Jebene. Diskusije.

Valsinarbe, arbitrarno, takve realnosti kao što je rasa, religija i nacija, kao stanje stvari, postoje kao činjenice u ljudskoj kulturi. Sve je arbitrarno, i ti možeš grupu od petnaest ljudskih osoba da posmatraš kao dve grupe, sastavljene od sedam žena i osam muškaraca, ili trinaest strejt i dve homoseksualne osobe, pet Evropejaca i deset Azijata, i još na milion načina, sve to arbitrarno, i ne možeš reći da homoseksualci ne postoje zato što ima dve trećine Azijata i jedna trećina Evropejaca. Ukoliko ne misliš da si posisao svu mudrost sveta, ti ipak na neki način moraš da priznaš da posmatraš stvari iz perspektive jedne, makar užasno široko shvaćene KULTURE, sa određene tačke gledišta. Sad, neki su zarobljeni tom tačkom gledišta, i svoju mržnju usmeravaju one koji je ne dele sa njima. Sa tobom se slažem da su ti ljudi izvor nesreće za čovečanstvo. A ima i ovih drugih, koji svoju mržnju usmeravaju na TAČKE GLEDIŠTA, same po sebi, i pokušavaju da totalizuju ljudsku stvarnost i ljudski um, proglasivši jednu, svoju tačku gledišta za jedino ispravnu. To ti radiš. Tvoja tačka gledišta je površno shvaćen naučni pozitivizam, i prava sreća za svet što nemaš energiju jednog Staljina.

Hjoooj, taj sofizam ti je tako pun rupa k'o i tvoj mozak.

Moj sofizam? To su sve tvoje reci, decxacxe.

Koliko je kul ovaj gif od praseta. Kosticu, vrati kulen, decxko!