Prijava

Tako je Mare, samo sam hteo dukažem da preteruju. Između redova da vam stavim.. do znanja.

Dvajt, zašto se toliko trudiš da budeš glup? Kakvi su to porivi? Ne mogu da shvatim kako to razmišljaš? Da li ti uopšte razmišljaš? Pomozi mi. Elem, svakome sa pola mozga je jasno da su ovo podaci sa poslednjih 6 zvaničnih popisa, a s obzirom da ih je 1948. bilo 68,5% logično je da su živeli tamo mnogo, mnogo pre '48. Uostalom, čak i da su se '48. MAGIČNO pojavili na Kosovu, to je bilo pre 64 godine, to je skoro 3 generacije, imajući u vidu koliko se brzo razmnožavaju neobrazovani ljudi, možda i više generacija.

Јел то лепо Власбинаре? :( А ја мислио ви људи који сте прерасли којекакве назадне концепте умете цивилизовано да комуницирате...
Али овај пут ћу ти опростити, зато што си у посту недвосмислено пружио подршку постојању Републике Српске Крајине и изразио увереност у њен легитимитет, само мало у завијеној форми да странци не примете. Знао сам да си Србенда, само се правиш.

Такође, није лепо називати Албанце необразованима. Прво што је генерализација, друго што је национал(клеро)шовинистички. Замисли чита ово Обама, па шта би човек мислио о теби?

зато што си у посту недвосмислено пружио подршку постојању Републике Српске Крајине и изразио увереност у њен легитимитет

Hahaha, win! Po toj logici stvarno ispada tako.

imajući u vidu koliko se brzo razmnožavaju neobrazovani ljudi, možda i više generacija

Oooo Valsinarbe da li mi ovo pružaš lažnu nadu da se nećeš razmnožavati. I samo da znaš ni mi te ne identifikujemo sa grupom koja sebe naziva Srbi. Štaviše, poštovani i elokventni homoseksualcu, (kako ne bih ispao vulgaran) ne smatram te ni grupom koja sebe naziva Homo Sapiens, jer svi mi znamo da si ti i to prerastao, pa bih te zamolio u ime svih nas, kojima se pokušavaš popeti na kurac, da svoje mišljenje o temama, slične tematike ovoj, zadržiš za sebe i da umjesto toga počneš da pišeš definicije.

Oooo Valsinarbe da li mi ovo pružaš lažnu nadu da se nećeš razmnožavati. I samo da znaš ni mi te ne identifikujemo sa grupom koja sebe naziva Srbi. Štaviše, poštovani i elokventni homoseksualcu, (kako ne bih ispao vulgaran) ne smatram te ni grupom koja sebe naziva Homo Sapiens, jer svi mi znamo da si ti i to prerastao, pa bih te zamolio u ime svih nas, kojima se pokušavaš popeti na kurac, da svoje mišljenje o temama, slične tematike ovoj, zadržiš za sebe i da umjesto toga počneš da pišeš definicije.

Заправо лупаш глупости. Иако се са 90% ствари које је Валсинарб рекао не слажем, тотално је глупо рећи да је необразован. Чак мислим да је врло образован и интелигентан, а то што има другачије ставове од тебе га не ставља на ниже место изнад тебе. И то је једина ствар коју му замерам. Не може да прихвати да неко мисли другачије од њега. А то је тако балкански. И то га опет ставља ближе тој групи која себе назива Срби. То јест', чак и независно од тога, код Валсинарба видим пар особина које видим и код тебе, а које се сматрају карактеристичним за наше подручје.

Елем, да не серем превише. Можеш ти да одеш из села, ал' село неће из тебе.

У међувремену, у Власнибаревој соби
http://www.vesti-online.com/data/images/2011-02-20/131731_022115c1_origh.jpg

Припреме за прело у пуном јеку.

Pa on je implicitno i rekao da je obrazovan.

Ово никако не ваља. Све чешће се слажем са Џериком.

Naravno da sam seljak, Reme. Ja se toga ne stidim rođo. I ako misliš da sam bio sarkastičan kada sam rekao da ga poštujem i da ga smatram elokventnim (da li se ovo smije reći), varaš se. I ne, ne smatram ga Srbinom, jer on sebe ne smatra takvim.

Naravno da sam seljak, Reme. Ja se toga ne stidim rođo. I ako misliš da sam bio sarkastičan kada sam rekao da ga poštujem i da ga smatram elokventnim (da li se ovo smije reći), varaš se. I ne, ne smatram ga Srbinom, jer on sebe ne smatra takvim.

Прво, пријемник си. Нигде нисам ни рекао да си сељак. Ако циљаш на оно, "'оће човек из села, ал' неће село из човека" то нема везе са тим да ли си сељак или ниси. То значи да колико се год трудио да не будеш нешто, ако то јеси, онда џаба, јеси, и то је то.
Друго, нисам нигде видео да га сматраш елоквентним, него да на његов коментар о размножавању необразованих људи одговараш тако што практично њега називаш необразованим. И то ти је то.

Resetuj Reme. Pogledaj šta sam napisao. Ako se neobrazovani brzo razmnožavaju, onda se obrazovani sporo ili nikako.

Ако се интелигентни споро размножавају, а он ту пружа ЛАЖНУ наду да ће се споро размножавати, значи да ће се брзо размножавати.

Nesrećna kombinacija riječi. On meni pruža nadu, a ja se bojim da će ona biti lažna, ako se ne ispuni.

Tehnički, sunce je zvezda i mora se jednom ugasiti, tako da samo privremeno sija.
Znači li to da je Kosovo privremeno Srbija?

Znači li to da je Kosovo privremeno Srbija?

Tačno. Još oko 4.7 milijardi godina.

Mene zabole ko vlada Kosovom i onako su svi balkanski političari ista govna, marionete zapada a naše države banana države, meni je važno da mogu da odem tamo na selo i da ljudi Srbi tamo dobro žive i da ih niko ne ugnjetava... i onako kroz koju godinu svi će da živimo u nekoj uniji verovatno... države već odavno ne postoje naročito one nacionalne sve je privatno... kapitalizam je pobedio, nacionalistička ideja je mrtava umrla je kad i Hitler kao i komunizam padom berlinskog zida...

Mislim da sam prerastao te nazadne koncepte, kao što su rasa, religija, nacionalnost, "mi-oni", itd.

Sam si pisao po forumu kako si mrcina koja zivot provodi smrdeci po sobi.
Taj nedostatak u pravom zivotu pokusavas da premostis ubedjujuci sebe u price kao stu su"Religija i nacija su za debile, ja sam iznad toga." i "Nisam luzer zato sto sam gmazina, vec zato sto su ljudi oko mene debili."
Zapitaj se koji ti je kurac.

Ja Valsinarba čak i ne mogu da shvatim ozbiljno... on nema stavove varate se vi... on samo pokušava da se izdvoji i tako ispadne pametan, to je odlika klinaca kontraša... to vam se deco zove hipsteraj u stavovima...

Moji su poreklom iz Peći. Na Kosovo i Metohiju sam išao kao klinac, i to 2 puta sa dedom. Jednom se razbio sa nekog bajsa, pa me ušivali, a drugi put ( bio sam 6 razred) me u ulici kod Sahat Kule u Peći startovala grupa Šiptara i probala da mi otme kutiju sa golubovima koje sam kupio na pijaci. Dakle kao omladinca za Kosovo i Metohiju me baš i ne vežu neke uspomene. Kad je počinjalo ono sranje 99-te s Amerima , želeo sam da odbranim KiM čisto da bi dokazao Amerima kakvu vojsku mi imamo, a i svidelo mi se da znanje iz Vojne Akademije primenim u praksi. Dakle ne mnogo zbog teritorije, više iz inata. Velike SRPSKE svetinje su dole, i zaista se prijatno osećam kada ih obilazim, ali samo svetinje, zemlja ko zemlja.
2003 sam predvodio jednog podoficira i jednog desetara po ugovoru u ludačkoj misiji. Boraveći u bazi na administrativnoj liniji sa KiM , iznad Preševa, upali smo duboko u teritoriju KiM , naoružani , i stigli do baze KFORA, prišli ogradi, iscrtali 4 S i vratili se nazad. Danas to nikada ne bih radio, al jebi ga onda bio maldi napaljeni oficir, željan dokazivanja. Za opkladu, kad sam to uradio od kolege dobio boks Winstona 100S .
2010 bio u Leposaviću. Srpske enklave su dole DIVLJI ZAPAD, jer ne važe ničiji i važe svačiji zakoni. Mislim da to neki koriste za bogaćenje a narod ko narod propada. Jebi ga , voleo bih da je naše, mada i nisam sad neko ko to parče zemlje doživljava kao sve na svetu, al ga nikada ne bih priznao kao nezavisno.