Prijava

Koji bi po vama bio idealan poklon,ali da ga vi napravite,fazon ruža od papira ili nešto slično.Samo da bude kreativno.

Foto album sa zajednickim slikama i ispisanim internim salama, stihovima, tako nesto sam ja pravila.

Da naslikam nešto i sama napravim ram.

Makaron, kako bi bilo da predložiš za koga je poklon i kakvo značenje ima. Jebiga, nije isto praviti mami poklon za osmi mart i curi da je navučeš u krevet.

Ракија домаја!

domaće vino ili rakija, taj fazon

Ја сам направио привезак од дрвета... За кључеве, изђељао сам га са шмиргл-папиром, турпијама, лакирао и тако...
Био је кул

Гамбаро, јеси ми донео на поклон неку румунску алкохолчину?

Knjige vlaže na ribe. Napišem joj jednu ribu i odma će da se spava da bi se skinula sa mnom!

Makaron, kako bi bilo da predložiš za koga je poklon i kakvo značenje ima. Jebiga, nije isto praviti mami poklon za osmi mart i curi da je navučeš u krevet.

A svejedno mi je,čisto da vidim neke kreativne poklone pa da i ja probam da napravim :)

Skoči na sajt www.instructables.com - tamo ima svega i svačega, sigurni i nešto dobro za poklon. Ako baš hoćeš da se zajebavaš sa skupim materijalima onda probaj ovo http://www.samsvojmajstor.com/portal/forums/ru%C4%8Dni-radovi/posebne-tehnike/privesci-od-epoksidnih-smola

Пошаљи картонску чашу на коме пише '' Чувајмо наши планету''...

Idealan poklon za mene bi bio pesma, ili nesto simpaticno, sto me veze za tu osobu. Ja sam npr mom decku za godisnjicu kupila kaktus jer je rekao da ih obozava i odusevio se. Individualna stvar. :)

Idealan poklon za mene bi bio pesma, ili nesto simpaticno, sto me veze za tu osobu. Ja sam npr mom decku za godisnjicu kupila kaktus jer je rekao da ih obozava i odusevio se. Individualna stvar. :)

Пхахаха! Чији ли је ово дупли?

Warner von Latinsche, sto to?

Bila jednom ovako slična tema, neki mužijak tražio da mu pomognemo oko snubljenja ženke, jer zna da je ovo leglo vrsnih jebača. I tako on upitao kakav poklon da joj da, i ja u naletu inspiracije i emocije napišem, citiram : " DAJ JOJ KURAC!"

Koji sam ja kralj....

ja sam moja hajnalka za tridezgodišnjico kupio ljuljaško za seksz hèhèhè

Zanimljive ideje.Valjda će ih biti još.Hvala na nekim idejama.