Prijava

natnat
Svaki poklon bez povoda.

+

e ne da mi se sve čitati al' trebam sutra na diplomski kod neke onako drugarice, ni nešto previše bliske, ali ni potpuno nevažne... šta da ponesem? klasika, vino ili nešto drugo?

uvijek mrzim kad mi pitanje ostane na prethodnoj strani ostane zadnji post

Ako ti je tako nebitna vino.

Ћеро, кад пра'имо пицурину?

Чим се вратим из роднога села Чачка. Рачунај за следећи викенд ако ништа не искрсне.

pihhhh, da pravim poklon....ne znam ni upakovati poklon kako treba koliko sam upatna, a da ga pravim.... pih ne bi znala ni zamisliti poklon koji bi napravila :D

e ne da mi se sve čitati al' trebam sutra na diplomski kod neke onako drugarice, ni nešto previše bliske, ali ni potpuno nevažne... šta da ponesem? klasika, vino ili nešto drugo?

Svi donose piće, a ti joj kupi tortu!

Svi donose piće, a ti joj kupi tortu!

taj rad! ima da to uradim!

Svi donose piće, a ti joj kupi tortu!
taj rad! ima da to uradim!

poslušao sam te, i svi blenuli ko da su duha vidjelu... poslije smo se dobro zezali i ispalo je pravo kul... hvala za prijedlog...

poslušao sam te, i svi blenuli ko da su duha vidjelu... poslije smo se dobro zezali i ispalo je pravo kul... hvala za prijedlog...

E, baš mi je drago da je upalilo :)

Koji bi po vama bio idealan poklon,ali da ga vi napravite,fazon ruža od papira ili nešto slično.Samo da bude kreativno.

Foto album sa zajednickim slikama i ispisanim internim salama, stihovima, tako nesto sam ja pravila.

Слажем се. Ово је дивно.
Око мене су све неке уметничке душе :) и прелепо ми је када направе карикатуре-стрипове, или цртеже (зависи ко је у питању, имају различите стилове) нас у неким ситуацијама, или колажом представе неку песму коју обожавамо, или скрпе ствари које су нам најбитније. Обраде неких песама тако да се прилагоде личности оног ко добија поклон су такође кул.

Ја кад сам био млађи, пошто сам целог живота био у музичком фазону, очекивао сам да ми неко сними компилацију с песмама, специјално за мене.

Ово ми је друг урадио за НГ! :D То ми је један од најдражих поклона икада. :))

Плаћање једне рате школарине, заиста идеалан поклон.

Плаћање једне рате школарине, заиста идеалан поклон.

+1 Source: Personal experience

Koji bi po vama bio idealan poklon,ali da ga vi napravite,fazon ruža od papira ili nešto slično.Samo da bude kreativno.

Ружа од 500 динара па нек купи сама шта јој се свиђа.

E, baš mi je drago da je upalilo :)

pa ispalo je da sam veoma maštovit, a jebi ga ja nisam spomenuo vuku i tebe... pička sam, al' sam morao iskoristiti situaciju, ako me razumiješ

opet ja, bog te mazo... natant mi učini uslugu, ali mi i natovari obavezu da smislim poklone za trojicu jarana, za diplomski, opet...

ajd smislie nešto, al da im to ostane kao neka uspomena...

Сними песму и остаће им за цео живот!

kornelije prijedlog ti je u rangu današnje gluposti jednog od pajsića, koji je rekao da platimo kuravu i da će to pamtiti do kraja života :)

nisu oni za mašne...

imas raznih masni moz da nadjes za svakog bas tipicnu kojom bi ih nasao onakvi kakvi su a da budu u fazonu i na cokule ako treba :)