Prijava

Kupio sam lopticu za stoni tenis, umotao je u alu foliju, i stavljao male papirice sa ljubavnim porukama izmedju redova. I tako dok ti ne dosadi :) I onda sam rekao nesto gej u fazonu: kad god ti je tesko ili ti nedostajem, odlepi jedan listic i procitaj poruku...

Jeste gej, ali radi mamu mu jebem u picku onu nevinu ja.

Four, oženi me.

Aj na proleće, lol.

Aj na proleće, lol.

Ajde, taman i rodjendan da proslavim. :)

Jeste gej, ali radi mamu mu jebem u picku onu nevinu ja.

Ахахаахахахахах! Јесте геј. Али добро. х)

Ajde, taman i rodjendan da proslavim. :)

Praktična žena, aj lajk it.

Praktična žena

Uvek :)

aj lajk it.

vuhuuu :)

Verujem da je svima poznat onaj poklon sa kinder jajetom. Ja prvi put kad sam čula oduševila sam se.
I divan mi je poklon, mada je slabo pristupačan - ukradeš ono gipsano srce, ako imaš tu sreću/nesreću da učiš u medicinskoj školi ili faksu, pa ga pokloniš vadeći ga ispod majice.

Verujem da je svima poznat onaj poklon sa kinder jajetom. Ja prvi put kad sam čula oduševila sam se.

Šta sa kinder jajetom? Ne znam ja to... a-a

Нов компјутер или паре за нов компјутер. Шта вам је лакше.

Не постоји идеалан поклон. Некоме је нешто до јаја, некоме је нешто убергеј.

Ја кад сам био млађи, пошто сам целог живота био у музичком фазону, очекивао сам да ми неко сними компилацију с песмама, специјално за мене. И то не да нареже на диск, него да сними траку, да се види да је уложен труд, што би рекли - да је од срца. Е, на то би пао док кажеш кекс.

Али курац, никад ми нико није снимио компилацију. :/

320.000€

Toliko mi nedostaje da uradim nešto što mi je veoma bitno.
Jako bi me obradovalo kada bi mi neko, bilo ko, poklonio ove pare, tek tako...

Не постоји идеалан поклон. Некоме је нешто до јаја, некоме је нешто убергеј.

Постоји:

En_Dotter

Нов компјутер или паре за нов компјутер. Шта вам је лакше.

Ћеро, кад пра'имо пицурину?

Šta sa kinder jajetom? Ne znam ja to... a-a

Pa ono, kupiš kinder jaje, razmotaš ga polako i onu čokoladu razdvojiš nekako da bi kasnije mogao opet da spojiš, gurneš unutra neku porukicu, ili recimo neki skupocen prsten:), i sve to zapakuješ kako je bilo i pre.

Isti kurac kao sa kutijom od bombonjere, ali kinder jaje izgleda još bezazlenije :D

Svaki poklon bez povoda.

e ne da mi se sve čitati al' trebam sutra na diplomski kod neke onako drugarice, ni nešto previše bliske, ali ni potpuno nevažne... šta da ponesem? klasika, vino ili nešto drugo?