Prijava

Ко јебе крцуна? Шешељ, Аркан,Караџић,Младић. И многе друге патриоте, све делија до делије.

Krcun ubijo Dražu skrnavog, a navijači neki sebe nazivaju četnicima.

Al si nabrojo, sve go patriota do patriote.

Ovde sve komunistička deca.
Ima li koga da su mu prađedovi na čelu nosili kokardu a ne petokraku?
Komunizam???!!!
Crvena bando!!1

Нема то везе Ајаксе, било је доста људи у партизанима који нису били комунисти, мој прадеда нпр.
Један други рођак, (не знам тачно који) стрељан у Словенији са осталим четницима.

Moj prađed, očev đed, čitav rat bio u četnicima i ratovao, bio ranjavan i svašta nešto, a čim se završio rat prešao u komunjare i dobijao boračku penziju čitav život.

Практичан човек. хД

Pametan čoek, vojevao za ideologiju a kasnije uzimao pare od 'neprijatelja'.

Uz dužno poštovanje "slina". Ja nisam iz takve porodice.
Ne može neko da ti kolje brata zato što je monarhista i za deset godina da kaže da si ga ti i tvoji zaklali jer je bio "komunista" danas biti dobar. Banda crvena.
Jebi ga.
Nekada je nekim ljudima obraz i reč bila bitnija od života.

Ма шта су они знали, људи сељаци, било им битно да ослободе земљу од шваба. Не слажем се ни ја у потпуности са њима, али оно... Да нису тако урадили не би било ни нас. Прађед бре био рањен, ампутирано му је стопало, јебо ти то, човек дао део тела за земљу. Увек је говорио да је Србин, никад Југословен или комуниста или шта год.

A drugog prađeda strijeljaše 45. na mostu skupa sa osalim četnicima, pljusnuli ih u mutnu Bosnu, nikad ih našli nisu. Aj to, al' je tek muka bila kad su sproveli represiju nad djecom strijeljanih četnika, nisu im ni redovno sljedovanje brašna davali.

Ja bih samo upozorio dječurliju, da prije jela i poslije sranja OBAVEZNO peru ruke. O Jugi s nostalgijom pišu matori (kao ja-mator) i djeca iz "miješanih brakova" radi nedostatka identiteta, koji li kurac!? Oni znaju da je to "bilo nešto" i bilo jest, ali smo ga polupali. Nego djeco, sada živite u svome vremenu i u svojim državam koje su vam očevi i oci napravili. To da poštujete, a ne da pričate i maštate o djedovim ljubavnicama. Srbija je moja ljubav.

Sve pohvale za post iznad.

Ja bih samo upozorio dječurliju, da prije jela i poslije sranja OBAVEZNO peru ruke. O Jugi s nostalgijom pišu matori (kao ja-mator) i djeca iz "miješanih brakova" radi nedostatka identiteta, koji li kurac!? Oni znaju da je to "bilo nešto" i bilo jest, ali smo ga polupali. Nego djeco, sada živite u svome vremenu i u svojim državam koje su vam očevi i oci napravili. To da poštujete, a ne da pričate i maštate o djedovim ljubavnicama. Srbija je moja ljubav

Ne vredi to pričati. I nisu klinci krivi nego taj što ga uči da je NJEMU bilo bolje, JEBEŠ TI OVO TVOJE DANAS, SINKO. E, kako bi takvim šamare lupala uhhhh

Al meni i dalje nije jasno što su ljudi spavali po parkovima?

I što se navijači Crvene zvezde zovu četnici? Jel Krcun ubio Dražu? Što nam umrije Kralj Petar? Jel ga ubi banda crvena? Zašto su Srbima ustaše partizani? Zašto su Hrvatima četnici partizani? Zašto su svima banda crvena? Što crvena? Jesu BBB komunjare kad ne vole da im se klub zove Kroacija? Jesu oni u Splitu potajni Srbi kad navijaju za Hajduk? Što ne vratimo Mađarima Vojvodinu? Što Kosovo neće da bude Srbija? Gdje je nestala Metohija? Jel ima Dodik visok pritisak? Jel i vama smiješan Željko Komšić? A Sulejman? Šta se desilo sa super herojima? Gdje je Bosman? Super Hrvoje? Đe se dedoše srpski Avendžeri, Knindže-vitezovi Krajine? Što nas bombardova Oven Vilson? Što Srbi loše ciljaju Oven Vilsona? Jel zaista tako loša bila pješadijska obuka u JNA? Jel JNA bila treća sila u Evropi? Od koga je izgubila u polufinalu? Što su ljudi pišali Šiptarima u kofe s vodom kojom praše svoje rčeve? Jel to jedan od uzroka kosovskog problema? Ako im pustimo da nam se popišaju po toalet papiru, oće Kosovo biti opet naše? Oće Metohija opet da se vrati u postojanje?

Исти курац био и тад као и данас, не могу у бараж да прођу а овамо су као неке фаце.

Što Srbi loše ciljaju Oven Vilsona?

Французи нам испоручили погрешан калибар.

Јебига...
Ако је за неку утеху, ни сам себе није успео да убије.

Jugoslavija je komunisička tvorevina i ništa dobro ne mislim o njoj.... Šta znam, kao ljudi su živjeli fino dok su slušali sistem i ponašali se po pravilima, po meni tu nema ništa lijepo.
Jugoslavija je kriva za rat, Tito je kriv za ovo što se sad dešava na Kosovu...
Sad živimo užasno i to nije zato što nismo više Jugoslavija, nego zato što smo bili Jugoslavija. Moje mišljenje je da bi živjeli puno ljepše da smo ostali kraljevina. Al to je samo moje mišljenje...

Jugoslavija je komunisička tvorevina

А и овај Тито... види му се из погледа да је био неки болесник
http://www.srpskadijaspora.info/images/vesti/zp091012_1_1.jpg

Jugoslavija je komunisička tvorevina i ništa dobro ne mislim o njoj

Ja sam čuo da je postojala i neka Kraljevina Jugoslvaija.

Šta znam, kao ljudi su živjeli fino dok su slušali sistem i ponašali se po pravilima, po meni tu nema ništa lijepo.

A sad smo svi kao šatro protiv sistema, bole nas kurac?


Jugoslavija je kriva za rat

Jeste, i ona stoka koja je unjoj živjela.

Tito je kriv za ovo što se sad dešava na Kosovu

Da, tak kad je on došao na vlast počinju problemi sa šiptarima... Da ih nije on tolike i doveo? Nakotio? Milim, znam da je jebo, al toliko....

Sad živimo užasno i to nije zato što nismo više Jugoslavija, nego zato što smo bili Jugoslavija

Možda.

Moje mišljenje je da bi živjeli puno ljepše da smo ostali kraljevina.

E ovo mi nikad neće biti jasno. Zašto to mislite? Koj kurac, pa kralj i ne bi imao moć. Parlament, Vlada. Bio bi kurac ceremonijalni. A zanimljivo bi bilo da je bio apsolutni vladar, onako ko maršal JBT. I onda bude kao ljudi slušaju sistem i ponašaju se po pravilima.

Parlamentarnu demokratiju imamo, ne valja nam. Diktaturu imali, ne valja nam. Pa koji kurac oćemo?

SFRJ, nekakav čudan simbiot Hladnog rata. Kad je njega nestalo, nesta i nje.