Prijava

Ditto. Ali znam ribe koje se baš lože na njih i to na facu (zato što crnci imaju onako velika usta i mišićaviji su od belaca, pa ih to ložii i štatijaznam).

:)

Ali znam ribe koje se baš lože na njih i to na facu (zato što crnci imaju onako velika usta i mišićaviji su od belaca, pa ih to ložii i štatijaznam).

Ma pusti, kao da one znaju za kosti, samo na meso misle.

Evo ovom plavkastom liku tačno su došle do izražaja te jagodično-vilične... Je l' mu to bež senka sa malo sjaja? Fino...

E, onda i ja da stavim ovog. Videla od grofa Vlajka na nekoj temi, pojma nemam ni ko je, ni šta je, ali mu odora dobro stoji. Jebem ti te odore kako dobro stoje.

https://ssl4.lon.gb.securedata.net/toygrotto.net/merchantmanager/images/uploads/priest%20costume%20la%2083096_1.JPG

Da ja onda menjam naslov teme?

menjaj naslov u sehi djankiji i popovi

menjaj naslov u sehi djankiji i popovi

Hahahahahaha! +1

Popovi pogotovu. Ne znam šta mi je pored tih u mantiji, ako su mladi. :)

pardon-сехи ђанкији и попови:)

Ne kontam, ako toliko ne volite crnce, što onda pola cura, kad ode na matursku ekskurziju, trči za crnim buzdovanom? Da joj stoji u CV-ju, da ju je oplodila crnačka batina, ili šta već?

Biće da je zbog Cv-ja.

па како ти знаш да су се плодиле? јеси присуствовао чину?:)

Do Crnca se trči da bi se slikao sa njim i da svima kažeš: ''Eeeee, video sam crnca i drago mi je da sam belac!''

i on mi je fin... crnci najbolje jebu. provereno :D

Pa morala bi spavati sa ogromnim brojem crnaca ( i bjelaca) da bi iznela tako definitivan i relevantan zaključak, Damo.

:)

dosta, dosta... ne volim brojeve. :D ali imaju vise strasti od ovih mojih belih, beli ko da su mrtvi. mozda i ja ne biram bele dobro :)