Prijava

Jutro posle pijanke, gutam jogurt srećan ko dete i ovu dilemu stomak mi vadi... Da moram da biram čega bih se odrekao za vjek vjekova, kom bih se priklonio carstvu. Muka je to, pa, izvolte...

Одреко бих се јогурта. Добар је јогурт, ал пиво је пиво. Мого бих макар да пијем кисело млеко. :)

Može i vino i/ili rakija umesto piva :)

ЈОГУРТ ЈЕ ЈЕДАН ОД ГОТИВНИЈИХ ЛИКОВА НА САЈТУ!!!

Пиво и Јогурт

Некад Кефир

Jogur popijem jednom u mesec dana. Znači pivo.

pretesko pitanje. ja toliko gotivim jogurt da nosim karton istog kad idem u inostranstvo, a pivo naravno takodje derem.

Можда сам пичка, али пиво не могу да смислим јутро након што сам се олешио од истог.
Дакле - јогурт.

Pigurt - pivo u jogurtu.

али пиво не могу да смислим јутро након што сам се олешио од истог.

Код мене је ова ситуација само ако сам претходно вече пио Јелен.

Ako se odreknem jogurta ostane mi kefir a pivu zamene nema.

Nije jogurt kiselo mleko pa da može da se zameni, a bogami ni kefir.
Daklem, piva bih se pre odrekla, njega ima ko da zameni na funkciji alkoholisanja.

Jogurt. Pivo ne ide uz burek.

Eis, sad, mudraci!

Ne možeš mijenjati jogurt kefirom i sličnim bakterisanim mliječnim proizvodima...

Mislim, k'o kad bi rek'o - odričem se svijetlog piva al' smijem piti tamno, to je zamijena, nije to isto.
Pfffff, foliranti.

A šta je toliko fascinantno u vezi piva? Obično gorko sranje, samo što je društveno prihvaćeno kao nešto što se podrazumeva u izlascima i što je "kul". A to nema blage veze s realnim kvalitetom ukusa. JOGURT JEBE

Obično gorko sranje, samo što je društveno prihvaćeno kao nešto što se podrazumeva u izlascima i što je "kul".

Мени пиво слатко. Било ми горко прва 2-3 пута.
А да је друштвено прихваћено и да људи мисле да су кул ако га пију, то је тачно.

A šta je toliko fascinantno u vezi piva? Obično gorko sranje, samo što je društveno prihvaćeno kao nešto što se podrazumeva u izlascima i što je "kul". A to nema blage veze s realnim kvalitetom ukusa. JOGURT JEBE

+123213321

Dok sam živela u Češkoj, okružena desetinama vrsta najboljih piva, maštala sam jedino o našem jogurtu, bilo kom, najobičnijem, TEČNOM!
Tamo ga jednostavno NEMA, a ono što oni zovu jogurtom je najbliže našem kiselom mleku, onom sa manje masnoće koje nije kompaktno. Nemate pojma kako mi je falio! Mućkala sam to kiselo mleko do iznemoglosti, dodavala mu obično mleko ili tečnu pavlaku da ga razvodnim, ali ništa nije pomagalo. Ne znate vi koja je to muka nemati jogurt, a silno ga želeti...