Prijava

a ne ozbiljno :) Imam 3 bogate drugarice i nisu uopste upucane, iskopleksirane, ne gledaju sa visine, nego ono isto kao i svi.
A sa detetom doktora sam isao u osnovnu i druzio sam se sa jednim likom kao mali, bas su dobri.

Fino ti ja kažem, izrodi :)

A cekaj, ne kazem da nema bogatasa koji su iskopleksirani ufurani i to, ali to sto znam par njih ne mora da znaci da je cudno.

Па ништа не мора да значи... Ја бих волео да сам дете буржуја и да све гледам са висина, онда да вас запошљавам и дајем смешне плате, а ви да ме пљујете. И ви ме пљујете, а мени се јебе и летујем на Куби, зимујем у Гамишпартенкирхену или како се каже већ. :)

Ja bih volela da sam dete vatrogasca, vtrogasci ne dižu frku oko gluposti.

Vi mislite da su sve burzujcine takve, ali nisu.

Па наравно да нису све, али каћеш ти видети буржуја да се сажали на неку сиротињу? Никад. Има да каже, што не узме да ради, а он никад није радио :)
Добро, радио му је ћаћа, крао и био ратни профитер, ал је макар радио нешто.

Mislim da je sve u redu ako ti je ćale fizički radnik ili šofer sa velikom budžom. Onda majka može biti i upravnik VMA.

Војска је кул, ја бих био супер војно лице. Тражим стан, они ми дају, бенифицирани радни стаж, курчим се мало по славама како сам лемао неког цигана, говорим како сам у Босни спасо муслиманку од силовања, онда дете све то чује и наложи се на моје лажи. Супер је то бити. Само никад нисма упозно дете неког психолога, али код нас су сви психолози некакви.

Па наравно да нису све, али каћеш ти видети буржуја да се сажали на неку сиротињу? Никад. Има да каже, што не узме да ради, а он никад није радио :)
Добро, радио му је ћаћа, крао и био ратни профитер, ал је макар радио нешто.

VIdeo sam kako se burzuj smilovao obicnom smrtniku.

Тражим стан, они ми дају

Bilo nekad.

Хахахаххаа Сале, ти си баш успешан у животу! Ево га Мишковић, смилово нам се, неће више да нам продаје покварено месо из Аргентине и пиринач из Бугарске, хвала му. Ма дааај, ти не знаш шта је буржоазија изгледа...

Језоња, па некад :) То су већином исти генерали и курци и даље, мењају само боранију. Реално, некад си добиојао стан ако си војно лице, чим им затражиш!

Moj stari je dobio stan čim se oženio i trebao dobiti još veći kada dobije djecu, al jebi ga, crče Tito i naiđe rat...Naravno, stan je otkupio, al je cijena bila neka ono baš mizerna...

Мени је ћале педагог, ја студирам педагогију и колко толко сам нормалан. Мислим оно, не рачунам колекцију шиптарских глава које чувам у подруму.

Селанијум, у мом граду су се за време оних срања деведесетих продавали станови буквално за неку сићу, као цена једног просечногг телефона данас, није народ имао пара, а празне зграде.

Vjerujem, ali moj stari je otkupio čim ga je dobio, a vojne zgrade su u pitanju, dok su neki u zgradi odradili da idu na rate od milion godina, Maltene ih do skora otplaćivali.

Мени је ћале педагог, ја студирам педагогију и колко толко сам нормалан. Мислим оно, не рачунам колекцију шиптарских глава које чувам у подруму.

Pričaj nam o tvojim poremećajima.

I moj ćale je prije par godina konačno platio vojni stan.

A ja nisam baš sasvim normalan, garant je zbog ćaleta vojnog lica. Nisam ja kriv, kriv je ćale što je ratovao po Sarajevu i po Kosovu.