Prijava

Мени је кева психологиња а ћале пецарош па ми ништ не фали, леп, згодан, паметан, зуби здрави, длака сјајна.

Pričaj nam o tvojim poremećajima.

Па овако. Све је почело пре једно десетак година, када сам први пут отишао код ћалета у школу. Иначе, он је завршио педагогију, али ради као учитељ у једној Основној школи. У свом одељењу имао је једног циганчета и једног малог шиптарчића. Чим сам их видео, осмех на мом лицу се појавио, пошто ме је деда као малог учио да мрзим сва та говна. Чак сам имао истетовирани кукасти крст још у осмој години. Провео сам дан са њима, присустовао сам часовима и на једном малом одмору сам их позвао да дођу до вецеа да им покажем нешто. Одвео сам их у веце, набио им главе у веце шољу и пуштао воду, једно три пута колико се сећам. После сам им рекао да ако кажу мом ћалету има да их нађем и да им извадим срце које ћу појести пред њиховим очима. Зајебано сам дете био. И ево ме сад, студирам педагогију, пошто ме тај посао привукао, у нади да ће ми доћи још пуно, пуно шиптарчића да их васпитавам.

Тражим стан, они ми дају,

E moj Maurinjio, da je ovo ovako ko što si reko....moj matori pune 22 godine čeka na taj stan, i kako stvari stoje čekaće još toliko.
I te priče kao, dobio stan, dobio bre kurčinu, plaćaš svaki mesec ratu za njega isto ko da si ga kupio na kreit. Nikad mi neće biti jasno šta se tu onda koji kurac dobijaju ti vojni stanovi kad ih svejedno debelo platiš.

Pero, ne znam kako je sad, ali prije su vojni stanovi bili poprilično jeftini. Sad, jebi ga, da li su ljudi imali love da odmah keširaju ili su odrađivali na rate...

Nikad mi neće biti jasno šta se tu onda koji kurac dobijaju ti vojni stanovi kad ih svejedno debelo platiš.

Pa dobiješ ga na korištenje. Bar si dobijao dok je bilo države. Onoliki stan koliki ti treba. I onda imaš mogućnost - oćeš li da ga kupiš ili nećeš. Ako hoćeš - dobijaš ga po mizeriji al' na rate. I tako ti plaćaš 30 godina ratu koja je bila koliko i račun za telefon. I tako kupiš petosoban stan za cijenu garsonjere na periferiji.

Warner von Latinsche
Мени је кева психологиња а ћале пецарош па ми ништ не фали, леп, згодан, паметан, зуби здрави, длака сјајна.

Warner je dete psihologa, moja teza je potvrđena, ova tema može da se zatvori oma!!!

Pa jeste pre, pre rata :)
Doduše i sad je jeftinije nego da kupiš stan ovako, recimo stan koji košta 70-80 hiljada ti platiš 50 iljada. Al opet to ne znači da si ga dobio nego treba da platiš popriličnu sumu, i još ako uzmeš u obzir da na njega čekaš 15-20 godina, da ne biraš ti ni lokaciju ni stan, nego te pošalju gde oni oće....serem ti se na te vojne stanove

Warner je dete psihologa, moja teza je potvrđena, ova tema može da se zatvori oma!!!

Теза ти до курца Анђикили, сам реко да сам леп, препаметан и здрав. Пала ти у воду теза, може лок.

Da li bi onda trebalo da se očekuje od nekog pogrebnika da svoju decu oblači u crno i da im brani da se smeju, po ovoj logici? U pitanju su samo predrasude i nažalost, nerealna očekivanja. Psihologija je precenjena... nauka? :) A deca umeju da budu i buntovna i da pišaju uz vetar. Traže svoju priču makar se i debilisali i otišli u neku destrukciju kao u prvom primeru.

Eto, moj ćale se ceo život bavi muzikom na razne načine i voli je malčice manje od mene, a ja mu apsolutni antisluhista! I u inat mi ide na živce ono što on svira i kategorički odbijam da se raznežim na te note, mada ima materijala za to. Ne drogiram se. :)

Psihologija je precenjena... nauka? :)

Тајфајзен. Психологија је полу-примењена биологија, биологија полу-примењена хемија, хемија полу-примењена физика, а ова полу-примењена математика. Једино социјологија гора од психологије, што и није нека утеха.

Ti oš da kažeš da si normalan? Ajd bidni iskren!

Анхелита, јако ми се свиђа твоја нова боја косе, тотално ме подсећа на црвенило дезоксигенисане крви из мојих прекинутих вена.

Jaooooj, swceee moje!!! <33

Ma, bolja je i astrologija, bezopasnija je, jer ljudi i imaju neki stav da je to palamuđenje dok ovu psiholigiju vozdižu, i mnogo žele da se bave njome. Otkud znam, možda je dobra kinta... :) Mada znam likove koji su taj faks upisivali sa motivom da spoznaju sebe. Psiha, taj nerad.

Marcipan, kvariš nam romantiku...

Iju, vidi stvarno! :) A vi našli da se time bavite kada sam ja raspoložena za hejtovanje! Odo da tražim drugu temu, golupčići... :bljuv: :)

Ljubav ne bira mesto.

Анђо, за романтику је потребно двоје...

Jedna drugarica je cerka psihologa/pedagoga probala ekser u 7 razredu sad cesto rivamo zajedno, a koliko kontam i stariji burazer joj ima slicne sklonosti, ali opet izuzetno sposobni ljudi...

Анђо, за романтику је потребно двоје...

Ma ti si meni dovoljan.

Jedna drugarica je cerka psihologa/pedagoga probala ekser u 7 razredu sad cesto rivamo zajedno, a koliko kontam i stariji burazer joj ima slicne sklonosti, ali opet izuzetno sposobni ljudi...

Jesu sposobni, i uglavnom sa manje truda postignu više tokom školovanja...