Prijava

Samhain, leela, PSV, Gluteus, Vule, Domina i znam da sam jos nekog zaboravio pa cu posle da dopisem. naravno, redosled nije bitan

Zaboravio sam legendu muerrrrtea

stevakostol ubedljivo............

i narafski one koje licno znam, posebno one s kojima sam vec stigla da se napijem :)
(prepoznace se vec...)

svi ste vi slova na ekranu

da i ja sam zaboravila muerrtea

muerrrtea,znam ga lično,ponekad me zaboli stomak od smijanja sa njim,ludak ali u pozitivnom smislu,definicija http://vukajlija.com/prijatelj/66389 važi za njega

Ja se slazem da je Mesji pola definicija cisto sranje i cesto ih brisem ili lozim druge da ih brisu :P, ali zato su mu ova druga polovina tako dobre nasumicne odvale da me cesto najvise nasmeju od svih na sajtu. A i inace je verovatno najinteresantniji lik uz eternala, (od muskih, naravno). Super likovi za cet su mi Obeliks, Surovi, Arte, dlz, kurd i svako ko pusta muziku i ne buni se kad ja spemujem sa jutjubom.
Od autora ima njih barem 100, ali evo da izdvojim samo od ovih trenutno aktivnih: MarijanaP, znam da ima gooomilu definicija, ali kad ga ubode stvarno ga ubode, Zmia, Kolach u Chorbi, premda je jedno vreme nisam gotivio jer je samo pisala o fejsbuku, trablgam pise retko ali jebitacno, Dzimi ja mislim da ima najubojitije definicije na sajtu, Ma'at, Raven, crna rupa je nenormalan, svaka def mu je umetnicko delo, mali prst isto i zena mu krajing najf, Lola i izvinjavam se svima koje sam izostavio.
Uglavnom, slazem se da je bolje zezanje sa nekima od manje popularnih autora i da definicije mozda nisu najbolje merilo necije duhovitosti i faktora gotivnosti.

neo, piro, vule, johny, lith, sine, barra, tulum, đana, nina, zeka... :)

Auff... Tesko za odabrati. Jako. Kako su vec neki naglasili, omiljeni su mi oni koje poznajem licno, a ima ih mozda i petnaestak.
No, da ipak odaberem neke... (Izvini Vule, al' probicu limit od 5.)
Christine i Ivana, koje me odusevljavaju svojom inteligencijom, odmerenoscu i pristojnoscu i koje definitivno odudaraju od proseka svojih i nasih generacija.
Piro, obelix i Sos. Budale, legende, drugari na kvadrat. Jedan je filozof, drugi vatreni navijac, treci emo u pokusaju. :DD Salu na stranu, nemerljivo su kul.
euglena i Insolent Defender. Devojke s kojima mozes po vasceli dan pricati o ne znam kakvim glupostima i "pametnostima" :D i da ti ne bude dosadno. Bistre, realne, "na mestu". Vel'ki plus! :)
Mesja i tasmanijski djavo. E sad, sta reci o Mesji sto vec drugi nisu rekli. :D Taj crnogorski (crni) humor, iskrenost, jednostavnost... Djavolica opet, nesto slicno eugleni i ID, ali na svoj uvrnuti nacin. Bez pompe, glamura, najjednostavnije, najopustenije zezanje sa njom je zagarantovano. Bar meni. :p :DD
Emilijeta. Dete tako neobicnog smisla za humor i tako direktnog pristupa, da te osvoji odmah. Bez konkurencije za popravljanje raspolozenja. ;)

Ovo nije redosled, sve te ljude jako gotivim. Neke i poznajem. Ali naglasavam jos jednom da su i ostali koje poznajem bez premca. Dzimi, gamby, leela (iako je debela i matora, ali... :p ), DJ_Anna, meduza, sevast, jation, ujka vanja, Surovi...

Oduzi se moj spisak malo, al' sta ces! :)

ha setio sam se koga sam zaboravio. to je najjaci medju najjacima, najludji medju najludjima, najpametniji medju genijalcima- jednom recju on je http://vukajlija.com/recnik/autori/12887 !!!

:leela raste ko kvasac:
(sto nije nesto sto niste znali, al ovaj put je iz lepsih razloga :P)

''neko''

Ето зашто волим Мешу. :Д

Ama koji da vas spominjem,svi ste vi meni dragi.Mili moji sve vas moje srce podjednako voli,ali kao što to priroda nalaže i zapoveda moram izdvojiti:Eternala,mensura,nea,lilku,Glu Max,duke,celta,obi,Zero.Vuleta malog,Kuvajliju,Belog, i naravno mog plemenitog Muerrrtea i JTU-a,pa zatim sevasta,Djannu,emilijetu,i sve koje nisam spomenuo.Dragi moji,pišem ovo na javnom mestu jer u vas sve zajedno nemam poverenja,ko je vas poznavao ni pakao mu neće teško pasti...

ko je nas poznavao, ni pakao mu nece tesko pasti....ima nesto u tome

ovo nije ok, uvek nekog zaboravim....
Emilijeta (Kazumi)
PSV
Samhain
Che Vu

Slobodno pisite koliko hocete autora vise nije ograniceno

Ne poznajem nikog lično, ali ako mogu da kažem da nekog znam koliko-toliko, to su Euglena i Neo. S njima najviše volim da komuniciram simultano, tj. da se Euglena i ja penjemo Neu na glavu. Tu je i Reservoir dog (zasmejava za medalju i prava je dušica), kao i jNy (znam ga najduže, pokazao mi je sajt, i dobar je k'o lebac).
Dalje, ovo su ljudi koje ne znam toliko dobro, ali ih gotivim: TroubleGuy, tj. Gum, Obelix, Iskusni interpretato, Maestral, Mr. Moon, Sos, En_Dotter, Mastrixt.
Tu su i ljudi koje ne poznajem uopšte, ali ih takođe gotivim: Zyclon (ne mogu da prežalim što se penzionisao), Džimi, Vlajkoseljak, Dušan345, Christine, Kuvajlija, Tulumbać, Meša, Groucho Marx, Ivana, Šmizla, MarijanaP, Marijagd, Tasmanijski đavo, Kafka, Motika, Desafinado.