Prijava

Napomena: ne poznajem nikoga lično na sajtu!
e ovako, pošto nas je dvoje ja imam prednost jer sam mali:)
ja najviše volim one što me hrane i što se igraju sa mnom a to su:
Kristina
Izzy
trltrl
Mastrixt
MOTIKA
Mr Moon
Gluteus Maximus
cipiripi...
to su zekini drugari, a ja najviše od svih volim prvo EUGLENU,ona je br 1, pa MEŠU i NEOBAVEŠTENOG (ovo meša i neo iz navike po ovom redu inače ih podjednako volim)
Što se tiče pisanja najboljih definicija po mom ukusu, autore čije definicije obožavam su.
kurd, motika, jelena tihi ubica, euglena, black hole
dalje, članovi koje gotivim na sajtu su:
insolent, šana, korleone, ljižanin:), celt, beli ludi,eternal seljak, jovičić, talentovani, samhain, selenijum, reservoir dog, artemida, vlajko seljak, ludog i harlekina;),surovog, zmiu,samoostro, otaku...
naravno, dosta dobrih članova ima i pored ovog spiska.
da napomenem svima vama što vas gotivim, uvek kad napišete glupost od definicije imate minus od mene, jebiga, kod mene nema na lepe oči:)))

Да додам још Тулумбаца

SELENIJUM,nju obožavam,iako ne znam kako devojka izgleda,napravio sam malu lutkicu iste,i redovno zabadam igle u nju

Nemam listu omiljenih autora, svakom n00b-u, starom članu i ostalima dajem šansu da me nasmeju, uvesele, zadovolje...
Nije mi zao da dam plus i članovima koje smatram za smradove, ni smaračo-spamerima kad napišu neku vanserijsku definiciju isto kao što mi nije žao da lupim minus genijalnim autorima kad malo podbace.

mogli bi i da napravimo takmicenje. ko pre stigne do 10 nominacija pobednik

emilijeta, che-vu i siguran sam da treba jos nekog da ubacim.

DLZ i ti si samo slovo na ekranu

PSV, i ja sam napravio lutku jedne članice koja mi se sviđa, i redovno je ubadam.

A smradovi jedni, niko ni pomenuo nije Ujka Vanju. :)

Ujka vanju nisam upoznao,oterali ga neki skotovi pre,jebiga

Мешо, јесам га поменуо. Он спада у људе које лично познајем, а они су ми најомиљенији.

Са њим сам се пар пута дописивао, модеран маторац.

Најбољи су Могша и Лаки. Њихове дефке су антолошке. Па се ви љутите сви колико хоћете:)))

могша има најгоре дефиниције

Приметио сам да је Тасманијска Ђаволица иза онога "Љижанин" ставила смајли :) ... :))))

to je zato što ćeš da vratiš taj nik
a šta si ti pomislio:))

И Лађар шта си одлучио, мењаш ли ник или не?

Вуле, био сам саркастичан....:)

Морам још да додам и ''Crying knife'' са којом се увек лепо испричам на чету.