Prijava

Zaphod983 i VanGoga.

:))) Hvaaaaaala,draga Rizzi!Ti me gotiviš iako ti non-stop uništavam želje..velikodušnost-to cenim:)

svi oni kojima sam i ja omiljena...ako ih ima...IMA LI VASS????

naravno, da nas ima citi,ti si moj omiljeni lik:))))

IZ MATRIX-A:)))))

:P

i ti si meni al u tvojim snovima :)))

:P

..u..uuu, al sam LEPO sanjao CITY....:)))

imala sam kosmar...=P
salim se

RizzMini od sinoć posle one klope na forumu,Rizz Maxi i Van Goga,naravno i Erika Kartmen:)))

i naravno MONALIZA-više nego omiljena!!...:)))

najzanimljivije mi je sa Erikom Kartmen, sa RizziMini, sa psv-om, sa predrazinjom,sa muskatlom, sa VanGogogm,sa zaphodom, sa nikolom ss,sa majavom,sa robertom, sa Isakom i sa toba-cco-om...........i...

javio, zmia, dankan, chavez, mylyca, džimi.... Verovatno ću se setiti još nekoga

Javio, mylyca, Tulumbać i Dankan zbog komentara.

Džimi jer mi uvek izađe u susret.

Flake4kv jer ga poznajem. :)

A od ostalih super su Mici, banovana staklena, Elek, Van Goga, Myth, Cakana, Pufna itd. :)

Aj, valjda je ovo odgovarajuća tema...

Hteo sam da odam počast autoru Otaku, jedan je od retkih koji odstupaju od inače veoma glupog pravila "ako moraš da kažeš, onda to nisi", ali u smislu da ne mlati banerom svog zanimanja u prazno ili zarad dizanja sopstvene cene, to bih rado pohvalio. To potvrđuje vanrednom elokvencijom koja možda na sajtu nije retkost, ali ono što jeste - je relevantnost svake njegove reči u svakom njegovom postu. To je dodo, kako u rl, tako i na Vukajliji. Nikada nisam zajahao da čitam njegove definicije redom, kao npr. Amantinove, ali ne znači da neću. Svakako su vrhunske, i pozabaviću se time u narednim nedeljama.

Samhain. Volim kad nekog mogu da ne volim civilizovano i fino, onako s ljubavlju i od srca.

Otpadniče, dvaput si naveo energiju, jel to znači da je najviše voliš?

хахаахахах

Џанки. Осећам матерински инстикт кад сам у његовој близини.

Lestat, Šiba i LAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сви којима сам омиљен...

Kika boy
Lestat, Šiba i LAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kakav egocentrik;)

Zaboravio sam zazubicu i Džankija.