Prijava

Šta vam baš izvadi živac? Neki blog, osoba, forum, servis, ili uopšte stranica?
Lično pizdim kad nešto skidam velikom brzinom sa torrenta i negde na 90 % uspori ko mazga pa se vuče na 20-at kb/s. Onda, Istok Pavlović je lik kojem bi preuredio lice i još ko zna šta što mi sad ne pada na pamet. Kakve su vaše internet more ako ih uopšte imate?

Нервирају ме клинци који се курче нетом и који су заправо нико и ништа. Немају никакве квалитете и онда због тога користе интернет јер ту мисле да ће нешто постићи. И нервира ме када се појаве клипови као "Боже, Петра", "А да ме види бабо", "Што си мучко колу" и остали и када онда сви смарају о томе. И онда са нета крећу да смарају у свакодневници.

Nista, obozavam internet ozenio bih ga <3

Nerviraju me klinke koje stavljaju tekstove pesama u statuse i tako te kurce i obavezno stave neke jebene smajlije.

Нервирају ме клинци који се курче нетом и који су заправо нико и ништа. Немају никакве квалитете и онда због тога користе интернет јер ту мисле да ће нешто постићи.

Potpisujem, uopšte ljudi svih uzrasta.

Ma kontaju da ih niko ne može naći valjda pa onda furaju neko ludilo. Danas svi jedni na druge liče pa forsiraju neku posebnost a na kraju se vrate na sam početak. Svi žele negde da pripadaju pa se trude i previše a nije ih briga da li će to ispasti negativno ili pozitivno. A za to postizanje mislim da je to kao neka psihička satisfakcija jer je ne mogu postići u stvarnom svetu. Pa ovde na Vukiju nažalost ima takvih ljudi ali objektivno nemaju od toga ništa. Ima moja baba jednu izreku : Sine, to ne prolazi u svetu odraslih. I u pravu je žena. Internet je u sferi uticaja i značaja nebitan u odnosu na stvarnost. Npr. Lav Tolstoj 100 puta nadjebe milione klikova na you tub-u nekog lika jer čoveka pamte po delima. Zato i meni nisu jasni ti klinci koji baš to rade, pokušavaju da ostave neki trag negde ali to rade na pogrešan način.

Najviše me nervira kad poslednji saznam za neki kvlt i onda se sav veseo priključim družini, a oni me popišaju kao pas lutalica prazan papir od bureka. Tako sam i došao na Vuku: saznao da je Čak Noris kul za fore i fazone...

nerviraju me silni napadi da se registrujes i da treba da se ulogujes da bi nesto dobio ili jos one guzonje sto nisu ni kurca ulozili u sajt (template gotov iskoristili) pa te navlace dobrim rankom po guglu da ti uvaljaju nesto i ti onda sav hipsterski srecan sto si nasao nesto tesko nalazljivo a oni ti na kraju traze 1.99$ da bi skino nesto ali posto si u promo periodu onda je 1$. Jos bolje su mi one fraze kako je net dobar za ucenje i obrazovanje a na netu mozes samo naci kako napraviti atomsku bombaju ili kako postati zatucani programer ili ti albino likovi sa dlanovima mekim poput bebine prkne ti objasnjavaju kako se pravi nesto onako zanatlijski a o znanju koje mi je potrebno za ispit - NISTA!!!

Нервирају ме глупи људи који пишу свакакве будалаштине, па ја то морам после да читам.
Иначе је нет ОК. Најбољи изум после ферментационе коморе.

Nervira me spor net. Izjeda me, tučem glavom o zid i pizdim od slabog neta. Stvari na netu me uglavnom ne mogu nanervirati jer ima iksić u gornjem desnom uglu svakog prozora, pa se kontrolišem.

Forumski akademici.

Кад пошаљем неком туксон на певете а она пита јеси ли ово стварно ти? Не, сликао сам керов туксон јеботе

Nervira me to sto ljudi zele da na netu budu nesto sto nisu u stvarnosti. Mislim, hello, ovo je samo virtuelni svet. Budi mudo u stvarnosti, a ne ovde.

Nervira me isto što i uživo. Prostakluk i nadmenost.

Debili za koje poznajema i znam da su u stvarnosti pickice koje ni bi se smeli suprostaviti nikome niti uraditi bilo sta za sta ti muda trebaju se na fejsu kurce vise od svih zilion puta.Pogotovo kad se bezobrazno ponasaju i govore ti nesto preko fejsa sto ti u stvarnosti ne bi rekli nikada,ne bi ni pomislili.Ne idem vise na fejs,jer 90 posto onog homepaga zauzimaju nakurceni statusi i sta vec tih debila.Jedini razlog zasto sam jjos uvek na tom usranom fejsu je to sto je stvarno isplativ vid komunikacije...ali udjem uglavnom 5 minuta dnevno ionako.

Slično nešto kao Punjač, samo u odnosu na Vukajliju...pošto na FB ne zalazim.

Mislim "slično"... Slično kao ljudi koji postoje samo virtuelno, koji su kao neki frajeri ovde, a realno ne postoje ni u kakvom drugom obliku, čak ni virtuelnom, osim ovde.
Ovde su najkul, svima dele savete, svima objašnjavaju sve od "kuda mi to idemo, zašto mi to postojimo" do šta treba slušati od muzike, a u stvari nisu u stanju da sebi obezbede ni čašu vode bez nečije pomoći.

Kako to definisati...šta preći, koju poslugu posrati.:-)
Valjda je to tako uvek na internetu, jbmlga...

Kurde a je l' odgovaraju na svoje postove sa duplih naloga? lolo
Nego, mene isto što i Mesju, ljudi. A ponekad i sam sebe iznerviram.

Fore iz glupih jutjub klipova. Kak'e kole, Snežane, poruke i ostala govna. Dođe mi da sahranim modem kad odem da vidim kvalitetnu pljuvačinu na b92.net nakon utakmice reprezentacije, a svaki drugi komentar bude u stilu "šta reći, kakvu poruku poslati".