Prijava

evo Reme ode...ali vratice se...sigurno..koliko vec danas...

Ја сам овде зато што ми је јако занимљиво и има пуно лепих фора и фазона, и сви моји другари воле вукајлију, а само ја имам профил на вукајлији и због тога сам ја фаца у друштву...

a Chulence koliko imas godinica?

Ja sam ovde jer sam jebeni nolajfer.

Javiomene, tako kruze price. Pitaj Burzuma za detalje, on zna vise od mene :)

A jbg, sta da vam kazem...vi koji necete da jebete, vi koji ste tu iz navike, vi koji ste tu da toplim recima pozdravite druge, dobri ljudi, ljudi sa vizijom, ljudi sa fizickim predispozicijama, vi koji ste ovde da podelite osecanja i pricate o istim, terajte se bre u kurac.

p.s.

Tu sam i zbog hotovanja sa Artemidom.

Soul, kenjas brate...takva riba nezivotar?,,mojne meni te price....

Najjače da sam riba, niko me neće, pa zato lečim svoje frustracije ovde.

Bushido bre, koga pozdravljam toplim recima, pa ja sam cukela....

ne mogu spavat. A i dosadno je

Ma znam Javiomane, to ja cisto zbog estetike obracanja i dramaturgije u konverzaciji.

Soul, mojne meni te fore, to pricas da bi se odbranila od ovih nejebaca sa sajta...ozbiljna je tema...:)

znam Bushido, nego tako volem da kenjam...jos da nije ove neke spike tacno ne bi imo neki bolji razlog...

Ja bejah izgubljen i put moj mračan bejaše. I onda! Desilo se čudo, našao sam svoju svrhu na sajtu. Vospitna Šljaga INC. kompanija za deljenje šamara onima koji zaslužuju, vlasnici Bušman gorepomenuti i ja. Jedna šljaga 200 dindži, popust za penzionere i invalide!

e odoh ja da spavam...jebem mu mater, niste mi nesto pomogli...

mora da je kaizen ugradio neke poruke u pozadinu...ne vidim drugi razlog...

Ко је тај Каизен?

Ma jedan mali iz kraja, valja neki loš dop, pa se ovom svašta priviđa.

ахааа сад сам сконтао, хвала на обавештењу.

Ja sam ovde zbog električara a njega nema :(

Ja sam ovde jer je to sad bas kul i u fazonu, stalno se prica o vukajliji i linkuju se po fejsu posteri, a nalog sam napravio jer mi rece neko da su mnogo gotivni likovi koji imaju poster sa vise pluseva nego minusa, pa reko da probam i to. Nisam jos uspeo, ali bice valjda jednog dana. Neki dan cujem da imaju kao i neke definicije, ali to jos nisam gledao, nesto me mrzi da citam

Jebiga da mi jebes djevojku na koju drkam ne bi ti znao odgovorit. u pocetku kad sam se registrovo bile su defke dana i bilo je dojajno manje ljudi kvalitetnije defke sad rijetko kad i naslovnu citam a kamoli trentutne definicije, trenutno u zadnjih 2-3 mjeseca visim po forumu i citam ne pisem puno ali nadje se tu bolje fore i zezancije od onog sljama koji izadje u vidu defki, na kalendaru rijetko koju mozes naci. Kaizen mora nesto da duradi otici ce mu sajt u kurac ako ne poduzme, ne mogu se istaci neki novi autori pratioci citaju defke od autora koje prate itd.
A ustvari sve ovo sto sam napiso je sranje, jedini razlog sto sam na sajtu je jer cekam MOGSHIN(bolji od svih) povratak.